Byt na predaj 68 m² Benahavís

124172110 | Málaga, Costa del Sol, Benahavís

  • Spálne 13
  • Kúpeľne 12
  • Plocha 68 m²
  • Plocha terasy 7 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 215 000 € do 443 000 €. [Spálne: 1 - 3] [Kúpeľne: 1 - 2] [Zastavaná plocha: 68m2 - 133m2].
"Royal Marbella Golf Resort" sa nachádza na úžasnom pozemku s výhľadom na golfové ihrisko El Paraiso a ponúka kompletné služby v štýle hotela v kombinácii s nezávislosťou vlastného apartmánu. Obklopený golfovými ihriskami z dvoch strán, s výhľadom na more a na pohorie La Concha, je to vzácna príležitosť na kúpu v nedotknutej oblasti, kde nemôže dôjsť k ďalšej výstavbe. Prostredie je pohodlné a súkromné, s celoročným vybavením vrátane recepcie / vrátnice, kaviarne, posilňovne a spoločných priestorov, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom a hosťom. Je to ideálna možnosť pre sofistikované rodinné ubytovanie v Marbelle - ponúka moderný štýl v klasickom stredomorskom prostredí.

Blíži sa ukončenie programu rekonštrukcie v hodnote 6 000 000 eur. Je pripravený na dokončenie s termínom odovzdania vo februári 2023. Všetky apartmány budú dodané s kompletnou rekonštrukciou vrátane novej kuchyne, nových kúpeľní a dizajnového nábytkového balíka, pričom k dispozícii je rozsiahly zoznam možností na mieru bez dodatočných nákladov. Okrem toho sa všetky jednotky dodávajú kompletne na kľúč, s predinštalovanými optickými vláknami, televíznymi prijímačmi, ako aj so všetkým mäkkým nábytkom a kuchynským riadom.
Oblasť El Paraiso sa nachádza na úpätí pohoria Benahavis, rovnako vzdialená medzi medzinárodnými letiskami Malaga a Gibraltár, približne 45 minút jazdy autom. Nachádza sa tiež v centre obľúbených miest Marbella a Estepona, ktoré sú vzdialené len 11 km na východ a 11 km na západ. Mesto Benahavis, tradičná andalúzska biela dedina a gastronomické centrum ponúkajúce viac ako 60 reštaurácií a idylický výhľad na hory, je vzdialené len 6 km a menej ako 10 minút jazdy autom po súši a s miestnymi plážovými barmi len 1,5 km na juh máte na dosah ruky všetko, čo by ste mohli potrebovať. Pre milovníkov golfu je v okruhu 5 km k dispozícii najmenej 9 18-jamkových ihrísk, ktoré skutočne zodpovedajú alter egu Costa del Sol ako Costa del Golf.

Apartmány sú zariadené v modernom štýle v neutrálnej palete teplých azúrových farieb a vonkajšia rekonštrukcia sa opiera o tradičnú andalúzsku estetiku okolia s ručne vyrobenými vodnými prvkami z dlaždíc a ozdobnými kvetináčmi. Bazénové paluby sú vybavené palubami a plyšovými ležadlami so štyrmi plagátmi a rad malých dvorov s pergolami vytvára krásne priestory na užívanie si spoločných priestorov.

S plne obsluhovanou schémou správy prenájmu, ktorú poskytuje najväčší hotelier na pobreží Costa del Sol, príslušnosťou správy k spoločnosti Homes & Villas by Marriott International a zaručeným výnosom z prenájmu vo výške 6 % z vašej nehnuteľnosti, je tento vývoj tiež vynikajúcou investičnou nehnuteľnosťou, pre tých, ktorí hľadajú druhý domov alebo investíciu, je tento vývoj absolútne povinný vidieť.


Vlastnosti

KategóriaByty 1 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková68 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (7 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální13
Kúpeľní12
VýhľadyMore, Hora, Golf, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Ulica
OrientáciaVýchod, juhovýchod, juh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, WiFi, Posilňovňa, Herňa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Drevená podlaha, Bar, Dvojité sklo, 24-hodinová recepcia, Reštaurácia v objekte, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!