Byt na predaj 84 m² Fuengirola

124226212 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 84 m²
  • Plocha terasy 8 m²
  • Stav Aktívne

Apartmán pri pláži v centre mesta Fuengirola

Nachádza sa v starom meste, 200 metrov od pláže a v pešej vzdialenosti od rušného námestia Plaza de Chinorros s množstvom reštaurácií a tapas barov. Apartmán zaberá celé najvyššie poschodie v budove, takže na žiadnej strane nie sú susedia. Pozostáva z veľkej obývacej izby/jedálne, otvorenej kuchyne, terasy s čiastočným výhľadom na more, samostatnej kúpeľne, ktorá by sa dala využiť ako hosťovská toaleta, dvoch spální; obe majú vlastnú kúpeľňu, ktorá sa otvára na vnútornú terasu pre svetlo a pokoj. Na poschodí je nekrytá veľkorysá strešná terasa na celodenné slnko alebo oddych. Predáva sa kompletne zariadený s licenciou na turistický prenájom.

Fuengirola sa nachádza len 25 km západne od medzinárodného letiska Malaga a je ľahko dostupná cestou, autobusom alebo vlakom a nie je ťažké pochopiť, prečo je toto rušné kozmopolitné mesto na pobreží Stredozemného mora pre mnohých voľbou číslo jeden.

Má 75 953 obyvateľov, priemernú ročnú teplotu 18 stupňov a priemerné ročné zrážky 570 mm. Hlavným dôvodom jeho obľúbenosti je jeho poloha a blízkosť letovísk Benalmadena a Torremolinos na východe a letovísk Mijas Costa a Marbella na západe, vzdialených len niečo vyše 35 km.

Má tiež 8 km pobrežia, z čoho väčšinu tvoria neprerušované pláže, ktorých je tu 7, pričom jedna z nich je ocenená modrou vlajkou. Vlaková linka spája Fuengirolu s letoviskami na západe pobrežia Costa del Sol a s Malagou cez letisko. Nachádza sa tu aj autobusová stanica, odkiaľ premávajú autobusy nielen do okolia Fuengiroly, ale aj do Malagy cez letisko, Benalmádenu a Torremolinos.

Dobrá doprava spája aj letoviská na východe, pričom po ceste sa dostanete do Marbelly, Estepony a Algecirasu pri Gibraltári. Vďaka dobrému dopravnému spojeniu sa mesto Fuengirola stalo obľúbeným mestom na dochádzanie za prácou, čo sa v poslednom čase odráža v náraste počtu obyvateľov a turistov. Paseo Maritimo (promenáda) sa tiahne prakticky pozdĺž celého letoviska a v posledných rokoch sa výrazne zlepšila a rozvinula. Na tejto trase sa nachádza mnoho hotelov, apartmánových domov, barov a reštaurácií mnohých národností.

Pre tých, ktorí cestujú do letoviska, je tu množstvo parkovacích zón a parkovísk. Na tomto piesočnatom pobreží je postarané o všetky sezónne vodné športy, ako je surfovanie, windsurfing, paragliding a vodné lyžovanie. Na plážach bolo vytvorených niekoľko detských ihrísk.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
Typ bytupodkrovný
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková84 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (8 m²)
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní3
VýhľadyUrban
OrientáciaVýchod, západ
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Kúpeľňa, Optické vlákno
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!