Byt na predaj 152 m² The Golden Mile

124418494 | Málaga, Costa del Sol, The Golden Mile

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 152 m²
  • Plocha terasy 50 m²
  • Stav Aktívne

3 lôžkový prízemný byt v exkluzívnej, uzavretej komunite Lomas del Rey, výnimočná vysokokvalitná konštrukcia spojená s mimoriadnou pozornosťou k detailu prináša tento moderný byt. Jeho rozsiahle priestory, otvorený koncept pôdorysu a presklené steny vytvárajú úchvatný zážitok z priestrannosti a svetla. Pri vstupe do domu cez chodbu sa napravo nachádza veľká obývacia izba/jedáleň a kuchyňa, ktoré sa otvárajú na rozľahlú terasu. Priamo pred vami sa nachádza chodba s hosťovskou toaletou a hosťovský apartmán so šatníkom. Naľavo je veľká hlavná izba, tiež so šatníkom a súkromnou terasou.
Lomas del Rey sa môže pochváliť 24-hodinovou ochranou, vzrastlými záhradami, spoločenským klubom, fitnes klubom a 4 bazénmi; tento vznešený luxusný komplex v stredomorskom štýle vyžaruje atmosféru súkromného letoviska. Komunita sa nachádza hneď vedľa Puente Romano a Lomas de Marbella Club a len pár minút od prvotriednych reštaurácií a nákupných možností Zlatej míle v Marbelle, táto oblasť je známa svojím pokojným pocitom. S ľahkým prístupom na diaľnicu AP-7 a 57 km od medzinárodného letiska v Malage.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, The Golden Mile
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková152 m²
Plocha pozemku50 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (50 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyZáhrada, Mestské
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, WiFi, Úschovňa, Komora, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Domotika
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!