Radový dom na predaj 146 m² Cancelada

124438822 | Málaga, Costa del Sol, Cancelada

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 146 m²
  • Plocha terasy 58 m²
  • Stav Aktívne

Úžasný úplne nový a štýlový trojizbový mestský dom sa nachádza v super exkluzívnom uzavretom a bezpečnom rezorte v Cancelade, Estepona. Dom je kompletne zariadený na veľmi vysokej úrovni, vybavený množstvom úložných priestorov a absolútne ideálny na plnohodnotné bývanie. Tento úplne nový mestský dom ponúka priestranný a prirodzene svetlý obytný priestor, tri súkromné parkovacie miesta (dve vonkajšie a jedno podzemné!), prístup do výťahu a pôsobivé strešné solárium s 360-stupňovým výhľadom na celé pobrežie smerom na Maroko a Gibraltár! Mestský dom ponúka výhľad na hory a more zo strešnej terasy a je vzdialený len 20 minút chôdze od nádhernej piesočnatej pláže v Costalite.
Dom je rozdelený na dve úrovne plus strešnú terasu a v celom objekte je štýlovo riešený ako otvorený priestor. Obývacia izba a elegantná jedáleň sú priestranné a prirodzene svetlé a prechádzajú priamo do plne vybavenej kuchyne so spotrebičmi Bosch, z ktorej sa vychádza na súkromnú terasu s krásnym otvoreným výhľadom. Na poschodí sa nachádza nádherná hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatňou, ideálna pre moderné bývanie, s rozprávkovým výhľadom na more. Na tejto úrovni sa nachádzajú aj ďalšie dve spálne a veľkorysá rodinná kúpeľňa. Z tejto úrovne máte prístup na veľkolepú a mimoriadne súkromnú strešnú terasu s jedným z najkrajších výhľadov, aké ste kedy videli! Vysokokvalitný dizajn zahŕňa klimatizáciu a porcelánové podlahy vo všetkých priestoroch, nehnuteľnosť bude mať tiež prístup do rozprávkovej súkromnej klubovne na mieste, kde nájdete vyhrievaný krytý bazén, saunu, telocvičňu a kaviareň/kofetériu (otvorená má byť v priebehu 1. štvrťroka 2024). Skutočne neuveriteľná nehnuteľnosť s mnohými ďalšími vylepšeniami, ktoré vykonal súčasný majiteľ, ktorá sa nachádza kúsok od všetkej všeobecnej občianskej vybavenosti a nádherných piesočnatých pláží Costalita. Absolútne musí vidieť!


Vlastnosti

KategóriaRodinné domy
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Cancelada
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková146 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Umiestnenie objektuCentrum obce
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (58 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický, Záhrada
OrientáciaJuh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Posilňovňa, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!