Vila na predaj 305 m² Mijas

124438789 | Málaga, Costa del Sol, Mijas

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 305 m²
  • Plocha terasy 30 m²
  • Stav Aktívne

Ak túžite žiť v jednej z najlepších urbanizácií na pobreží Costa del Sol, toto je to správne miesto.
Táto vila sa nachádza v najlepšej a najkonsolidovanejšej urbanizácii Mijas. Ak ste aj milovníkom golfu, najlepšie ihriská sa nachádzajú práve tu, pred vaším budúcim domovom. Táto majestátna vila má všetko pohodlie, ktoré si zaslúžite. Na ploche takmer 300 metrov štvorcových, postavená v klasickom štýle andalúzskeho bývania a s jedinečnými vlastnosťami z hľadiska kvality.
Pri vstupe do domu nájdeme nápadnú halu, kde svetlo preniká do interiéru cez veľkolepé vitrážové okno viacerých farieb. Čaro, ktoré vytvára už vstup do domu, nás pripravuje na to, aby sme z jeho veľkej otvorenej obývacej izby a terasy cez veľké okná ocenili a spojili sa s výhľadom na urbanizáciu a okolité golfové ihrisko. Na tomto poschodí sa nachádza plne vybavená kuchyňa, z ktorej je tiež prístup na terasu, kde si môžete vychutnať raňajky a zároveň si užívať blahodarnú klímu pobrežia Costa del Sol. Túto miestnosť dopĺňa veľká toaleta.
Cez majestátne mramorové schodisko, orámované farebnými vitrážami, sa dostaneme na prvé poschodie, kde sa nachádzajú tri veľké spálne s vlastnou terasou a privilegovaným výhľadom na nádherné okolie. Dve priestranné a vkusné kúpeľne vytvárajú intímny, ale veľmi pohodlný priestor. Nakoniec zostúpime do suterénu, kde nájdeme pivnicu prispôsobenú na uskladnenie vašich najlepších vín a destilátov a priestor na grilovanie s kuchyňou otvorený k bazénu, ktorý vás pozýva na veselé a búrlivé stretnutia rodiny a priateľov. Okolitá záhrada umocňuje majestátnu architektúru vily.
Má všetky vymoženosti exkluzívnej vily, ako napríklad súkromný výťah, bazén, sadenice a vlastnú mestskú záhradnú oblasť, ktoré sú zamerané na pôžitok a podstatné zlepšenie kvality vášho života.
V súlade s nariadením andalúzskej vlády 218/2005 z 11. októbra informujeme klienta, že v cene nie sú zahrnuté náklady na notára, registráciu a ITP, v cene je zahrnuté sprostredkovanie nehnuteľnosti.


Vlastnosti

KategóriaVila
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
Veľkosť3 izby
Plocha úžitková305 m²
Plocha pozemku30 m²
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Poloha objektuSamostatný
Energetický certifikátE
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (30 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieSatelit
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyHory, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Les
OrientáciaSever, juh
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, Herňa, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Bar, Gril, Dvojité sklo
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!