CABOPINO

CABOPINO

Cabopino je kľudný prístav, ktorý sa nachádza medzi Marbellou a Benalmadenou. Jedná sa o omnoho menší prístav než Benalmadena s vlastným skutočne stredomorským štýlom. Turisti to často prehliadnu hlavne preto, že nie je videný z cesty, ale má mnoho dobrých reštaurácií a barov, rovnako jako krásnú pláž a golfové ihriská.

Cabopino je kľudný prístav, ktorý sa nachádza medzi Marbellou a Benalmadenou. Jedná sa o omnoho menší prístav než Benalmadena s vlastným skutočne stredomorským štýlom. Turisti to často prehliadnu hlavne preto, že nie je videný z cesty, ale má mnoho dobrých reštaurácií a barov, rovnako jako krásnú pláž a golfové ihriská.

Cabopino má fantastické pláže na oboch stranách, ktoré nie sú nikdy príliš preplnené a nachádza sa vedľa prírodného parku piesočných dun a borovíc. Na pláži, naľavo smerom k piesočným dunám je nudistická pláž. Prístav je ozdobený borovicovými koopcami a horami.

Po ruke máte obchody a facility v sousedných urbanizáciách Elviria a Calahonda. Albert’s on the Port je najznámejšia reštaurácia, hlavne pre svoje steaky. Harbor Lights je priateľská rodinná reštaurácia, ktorá tiež stojí za návštěvu. Najrušnejšími za typického slnečného rána sú však nepochybne čašníci. Je tu veľa reštaurácií, kaviarní a barov.


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.