Referencie

Apartmán sme s manželom kúpili cez Viva Espana v júni 2021 a všetko prebehlo v poriadku a k našej úplnej spokojnosti. Určite by som to odporučila.

Karolína T.

NÁŠ APARTMÁN

Špičkové služby podľa mojich predstáv. Perfektná znalosť prostredia. Rekreačný apartmán vybraný počas 3-dňovej návštevy. Predovšetkým oceňujem možnosť udelenia plnej moci španielskej AK (komunikácia v Sk !! ), ktorá vybavila všetky záležitosti spojené s kúpou a následnými úkonmi (prevod vody, energií, dekrét...) Stačí teda vybrať nehnuteľnosť a poslať peniaze, ostatné vybaví za vás ! :)

Vojto S.

INVESTIČNÝ BYT ZA 3 DNI

Služby RK Viva Espaňa som využil pri výbere rekreačného apartmánu ako svojej prvej investície v Španielsku. Znalosť prostredia, vrátane právneho servisu v miestnom jazyku, zdieľanie skúseností, na čo si dať pozor, pomoc pri obhliadkach, vyjednávanie o cene - to všetko mi pomohlo vybrať si naozaj to, čo som hľadala, počas jednej návštevy. Rozhodne, ak nemáte skúsenosti s kúpou nehnuteľnosti v Španielsku, dajte na ich radu.

Martina K.

SKVELÝ SERVIS

Vynikajúca znalosť prostredia je spojená so skvelými službami. Všetko prebehlo expresne rýchlo, vrátane vybavenia všetkých formalít. Super kompletné služby. Môžem len odporučiť.

Sergey Luzan

NADŠTANDARTNÉ SLUŽBY

V marci 2022 som sa rozhodol kúpiť dom v Španielsku. Chcel by som poďakovať realitnej kancelárii Viva Espana za vynikajúce a profesionálne služby pri kúpe domu v Benalmádene v Španielsku, vrátane právnych a advokátskych služieb (právna asistentka je Češka) , ale aj za následné zázemie a prevádzku môjho domu v Benalmádene. Či už sa to týka údržby bazéna, upratovania záhrady v mojej neprítomnosti, zabezpečovania bežných opráv vyplývajúcich z užívania domu, ale aj väčších stavebných opráv (voda , elektrina , murárske práce, kde majitelia firiem sú Čech a Slovák, a tým sa eliminuje jazyková bariéra.

Ďakujem
Ján K.

POĎAKOVANIE

Ďakujeme spoločnosti Viva Espana za jej angažovanosť a praktické rady pri výbere apartmánu pri mori v meste Fuengirola neďaleko Malagy, za organizovanie obhliadok a profesionálnu komunikáciu. Oceňujem kontakty na miestnu banku a overených právnikov, prekladateľa a predovšetkým veľmi osobný prístup celého tímu počas výberu, kúpy a zariaďovania bytu. Ešte raz ďakujem.

APARTMÁN PRI MORI VO FUENGIROLE

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.