DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

3 hodiny priameho letu z Prahy, Bratislavy, Krakowa, Víedne alebo Budapešti. Linky lietajú denne aj z ďalšíh európskych miest. Stačí len nasadnúť do lietadla a slnko, more a krásné pláže sa stanú skutočnosťou, Vitajte v Malage! Letisko Malaga- alebo ak chcete tak i letisko Pabla Picassa je totiž štvrtým najrušnejším letiskom v Španielsku...

LETECKÁ DOPRAVA

3 hodiny priameho  letu z Prahy, Bratislavy, Krakowa, Víedne alebo Budapešti.

Linky lietajú denne aj z ďalšíh európskych miest. Stačí len nasadnúť do lietadla   a slnko, more a krásné pláže sa stanú skutočnosťou, Vitajte v Malage! Letisko Malaga- alebo ak chcete tak i letisko Pabla Picassa je totiž tretím najrušnejším letiskom v Španielsku.

Letecká doprava
Půjčení auta

POŽIČANIE  AUTA

Jednou z populárních služieb pre slobodný pohyb na pobreží je požičanie auta. My doporučujeme dve preverené spoločnosti a to www.malagacar.com, alebo CENTAURO. Do požičovne u letiska(2min.) vás odvezie z letiska minibusom zamestnanec požičovne, ktorý vás bude čakať na stanovišti na letisku u východu. Stačí zadať iba číslo letu a oni už vedia kedy priletíte, aj keby malo lietadlo meškanie, žiadny problém. Požičanie auta je veľmi rychlé a jednoduché a tiež vrátenie auta  do požičovne prebieha bez problémov a zase vás odvezú minibusom až k odletom. Auto si nezabudnite zarezervovať aspoň 2 dni vopred. Na webstránke si možte vybrať auto podľa vášho gusta a kľudne to môže byť i cabriolet.

CESTA VLAKOM Z LETISKA DO BLÍZKEHO OKOLIA

Málokto vie, že priamo na letisku sa nachádza i zastávka prímestskej  železnice, ktorá je najrýchlejšou dopravou priamo do centra Malagy, alebo neďalekých letovísk (Fuengirola 20 min.). Vlaky jazdia každých 20 min. a lístok nie je nutné kupovať vopred. Kúpite si ho potom na mieste v automate. Nezabudnite si pozrieť cestovný poriadok, poslední vlak z letiska totiž zvykne odchádzať okolo jednej hodiny ráno.

Cesta vlakem z letiště
Taxi z letiště

TAXI Z LETISKA

Priamo na letisku vás hneď u východu čaká flotila taxíkov, ktoré vás odvezú do okolitých destinácií vzdialených cca 15 min. od letiska za priaznivé ceny. Možte využiť i služby Uber, alebo  Bolt.

KÚPA VLASTNÉHO AUTA

Vlastníctvo nehnuteľnosti v mnohých z nás vyvoláva otázky ohľadom pohodlnej prepravy svým vlastným autom. Investovať do kúpi vozu v zahraničí, alebo sa spoliehať na verejnú dopravu, alebo požičovny? Preto vám rádi pomožeme a poradíme jak s kúpou nového auta, tak i vozu z druhej ruky. Ceny týchto áut sú veľmi prijateľné a navyše naša kancelária vás vie nakontaktovať na správných ľudí, ktorí vám s kúpou auta pomožu. Pre tých odvážnějších doporučujeme si zadovážiť skúter, alebo motorku, s ktorými možte brázdiť po pobrežiu.

KoupÄ› auta

 


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.