ELVIRIA

ELVIRIA

Elviria je luxusná a veľmi vyhľadávaná pobrežná destinácia, ktorá sa nachádza 10 min. od Marbelly. S 320 dňami slnečného svitu ročne a niektorými z nejlepších pláži v Marbelle je Elvíria obľúbená u kupujúcich, ktorí si chcú užiť život vonku.Tato dobre udržiavaná, listnatá oblasť je obľúbená medzi rodinami, ktoré láká dostatok zelene, kľudné a bezpečné prostredie....

Nájdete ju kúsok  okúzľujúcej Marbelly, v tejto luxusnej urbanizácii s 320 dňami slnečného svitu ročne a niektorými z nejlepších pláži na pobreží  Costa del Sol.

Prečo sa presťahovať do Elvirie?

Presuňte sa do kosmopolitnej Elvírie a užijte si štýlové bary a reštaurácie, rozne outdorové aktivity a skvelé školy. V tejto dobre udržiavanej listnatej komunite nájdete úžasné výhľady a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni.

Elviria je luxusná a veľmi vyhľadávaná pobrežná destinácia, ktorá sa nachádza 10 min. od Marbelly. S 320 dňami slnečného svitu ročne a niektorými z nejlepších pláži v Marbelle je Elvíria obľúbená u kupujúcich, ktorí si chcú užiť život vonku.Tato dobre udržiavaná, listnatá oblasť je obľúbená medzi rodinami, ktoré láká dostatok zelene, kľudné a bezpečné prostredie.

Napriek tomu je táto oblast veľmi kľudná, nenechajte sa zmiasť tým, že si myslíte že je nudná-s blízkou Marbellou  tu nájdete reštaurácie, obchody a bary, nehovoriac o športových aktivitách ako je golf, tenis, vodné športy, jazda na koni, či bicykli a mnoho ďalšieho.

Pláže Elvirie sú jedny z nejlepších na pobreží s jemným pieskom a vybavením, ktoré potrebujete pre perfektný deň. Sú tiež plné života so štýlovými barmi a reštauráciami, módními plážovými klubmi a kaviarňami zasadenými do malebných miest chiringuitos.

Vďaka úchvatným výhľadom všade, kam sa pozriete a vynikajúcej ponuke miestneho vybavenia na dosah ruky je Elvíria veľmi obľúbená u zahraničných kupujúcich, ktorí hľadajú svoj vlastný kúsok Costa del Sol.

Obyvateľstvo

S kosmopolitnou Marbellou nablízku není divu, že má Elviria prosperujúce medzinárodné spoločenstvo. Tato oblasť je obľúbená medzi ľuďmi zo severnej Európy hlavne švédov a britov.

Nehnuteľnosti

V Elvírii najdete veľmi luxusné nehnuteľnosti s bonusom, kde ceny sú obecne nižšie než v neďalekej Marbelle. Mnoho domov v tomto vývoji má vlastné bazény a vačšina bytových komplexov a vil je spojena s nádhernými tropickými zahradami, ktoré poskytujú dostatok tieňa.

Vačšina z nich má úžasný výhľad na Stredozemné more a hory a vačšina je dokončena na veľmi vysokej úrovni. Pokiaľ máte vyšší rozpočet, nájdete tu niekoľko veľmi krásnych vil s panoramatickými výhľadmi, bazénmi a tropickými záhradami . Aj ak máte menší rozpočet nájdete si tu svoje vysnívané bývanie.

Verejné zariadenia

Obyvatelia Elvírie majú na výber kopec obchodov, vrátane obchodov zo susedného El Rosario. K dispozícii sú supermarkety, španielské butiky a rozne darčekové obchody. Naskočte do auta ha hlavné nákupné centra sú odtiaľ len pár minút. Za približne 20 min. sa dostanete do svetovej proslulého nákupného centra Puerto Banús, kde nájdete luxusné designérske značky. Odpočiňte si v golfovom klube Elvíria v Santa Maria - 18 jamkovom ihrisku uprostred ohromujúcej prírodnej scenérie.

Doprava

Autobusy jazdia pravidelne a ste iba 40 min.jazdy od letiska v Malage. V tejto oblasti posobí celá rada taxislužieb a pokiaľ šoférujete, máte dobré spojenie s hlavnými pobřežními mestami po ceste A7.

Zamestnanosť

V tejto časti Španielska je pre anglicky hovoriacich viac pracovných príležitosti, učenie španielčiny vám pri hľadaní zamestnania poskytne výhodu, ak hľadáte prácu v odvetví voľného času a cestovného ruchu, výuky AJ ako cudzieho jazyka  alebo komunikačních technológii.

 Zdravotníctvo

V okolí Elvirie je mnoho anglicky hovoriacich lekárov, napríklad Marbella Medical Services v Marbelle. Anglicky hovoriacich lekárov nájdete tiež v neďalekej Fuengirole v Clinica Quiron.

Školstvo

Elvíria je známa vynikajúcimi školami; má mnoho mezinárodních škol vrátane English International College. Existujú dve soukromé španielské školy, verejná vysoká škola a nemecká Hoffmanova škola.

Životné náklady

Pretože sa jedná o nadštandardnú oblasť, životné náklady sú obecne stále nižšie než vo Veľkej  Británii a ďalších častiach  Europy. Životná úroveň je veľmi vysoká, takže pokiaľ sa rozhodnete kúpiť tu, určite získáte hodnotu za svoje peniaze.


Nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.