NAKUPOVANIE

NAKUPOVANIE

Nakupovať na pobreží Costa del Sol znamená navštíviť obchody v historických starých centrách malých obielených miest u mora, prístavy s exkluzivnými módními značkami alebo pouličními trhmi s okúzľujúcimi tradičními stánkami....

NAKUPOVANIE JE TU VŽDY ZÁBAVNÉ

Nakupovať na pobreží Costa del Sol znamená navštíviť obchody v historických starých centrách malých obielených miest u mora, prístavy s exkluzivnými módními značkami alebo pouličními trhmi s okúzľujúcimi tradičními stánkami. Stačí pridať slnečný svit, keď kráčate z obchodu do obchodu a uvidíte, prečo si ho na pobrežiu Costa del Sol užijú i ľudia, ktorí obvykle nemajú radi nakupovanie.

Nakupovani
Nákupy - kabelky

Od TRADÍCIE v pôvabu v MARBELLA

Návšteva historických centier miest, ako je Mijas, Marbella, Benalmádena, Estepona nebo Fuengirola, odhaľuje obchody v obielených domoch, na pekných námestiach a uliciach pre chodcov.  A vždy existuje mnoho kaviarní na chodníku, kde si možte odpočinúť behom příjemného nakupovania.

Costa del Sol je tiež domovom jedneho z najexluzivnejších prístavov v Španielsku. Je to Puerto Banús v Marbelle, kde nájdete prestížné luxusné medzinárodné značky. Obchody tu majú obvykle otvorené dlhšie a mnohé z nich sú otvorené  každý deň v týždni.

OBCHODNÝ< RÁJ V MALAGE

Mesto Malaga je samo o sebe obchodným centrom Costa del Sol a jeho hlavná nákupná oblasť je na pešej zóne Calle Larios a okolo nej. Ponúka  viac  ako 1000 obchodov obklopenými pamiatkami  a rozhodne stojí za návštěvu. Iba 3 minúty autom od letiska je  obrovský outlet „McArthurGlen Designer Outlet Malaga“. Je domovom silnej zmesi viac než 170 značiek, vrátane tých najvyhľádavanejších luxusných a designerskych značiek vedľa medzinárodných a miestnych značiek. Strategicky je umiestnený v tesnej blízkosti dialnice a je u neho aj zastávka vlaku.


 
Obchodní ráj v Malaze
Nejoblíbenější pouliční trhy

NAJOBĽÚBENEJŠIE POULIČNÉ TRHY

Costa del Sol je známé svojimi pravidelnými  trhmi. Vačšina z nich sú vonku so stánkami, ktoré ponúkajú rozne druhy tovaru miestnych remeselníkov a návrhárov. Ponúkajú príležitosť kúpiť niečo jedinečného a originálneho.

Marbella má dva z najviac okúzľujúcich: Puerto Banús (každú sobotu) a La Virginia (dvakrát ročne, obvykle v máji a decembri).

Malaga organizuje veľmi zaujímavý mesačný pouličný trh s miestnymi predajcami: Zoco del Muelle Uno (prvé 3 nedele každý mesiac). Trh se rozkládá pozdľž pobrežnej promenády mesta a kombinuje nákupné stánky a stánky s jedlom.

Iné mesta, ako Mijas, Benalmádena, Torremolinos a Fuengirola, majú obvykle týždenné  obecné pouličné trhy, kde najdete tiež remeslné predmety.

 


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.