NUEVA ANDALUCÍA

NUEVA ANDALUCÍA

Nueva Andalucia je zelená rezidenčná štvrť luxusních vil a apartmánov nachádzajúcich sa v južnom Španielsku v oblasti so suptropickým stredomorským podnebím s horúcim letom a teplou zimou, s chladivým vánkom od mora, ktorý temperuje letnú horúčavu. Táto exkluzívna oblasť je veľmi vyhľadávana vďaka nádhernému výhľadu na Stredozemné more a majestátne pohorie Sierra de Ronda...

Tato zelená  rezidenčná oblasť luxusných vil a apartmánov se nachádza v okúzľujúcej Marbelle a má výhľad na krásné pláže Costa del Sol a majestátne pohorie Sierra de Ronda.

Prečo sa presťahovať do Nueva Andalucia?

Presuňte sa sem za ohromujúcim prírodným prostredím, krásnymi plážami, špičkovým golfom a ľahkých prístupom k honosnej Marbelle.

Nueva Andalucia je zelená rezidenčná štvrť luxusních vil a apartmánov nachádzajúcich sa v južnom Španielsku v oblasti so suptropickým stredomorským podnebím s horúcim letom a teplou zimou, s chladivým vánkom od mora, ktorý temperuje letnú horúčavu.

Táto exkluzívna oblasť je veľmi vyhľadávana vďaka nádhernému výhľadu na Stredozemné more a majestátne pohorie Sierra de Ronda, nehovoriac o blízkosti krásných pláží Costa del Sol. Občianska vybavenosť je vynikajúca-obchody, bary a reštaurácie, kaderníctvo, telocvične, kasína, sobotné trhy a golfové kluby sú v dochádzkovej vzdialenosti.

Ak hovoríme  o golfu – presuňte sa sem – a budete mať priamo na dosah ruky 4 špičkové golfové ihriská, všetky s ohromujúcou scenériou, náročnými ihriskami a vynikajícím vybavením. Aloha Golf, Las Brisas, Los Naranjos ponúka vynikajúcí výhľad na pohorie Sierra de Ronda a prvý 24hodinový kurz v Europe, La Dama de Noche, vám vďaka jeho osvetleným areálom umožní hrať polnočnú hru – nie je divu, že ho nazvali „The Lady of the Night!

Golf nie je  jediný zposob, ako preskúmať nádhernú prírodu, park Los Reales de Sierra Bermeja je vzdialený necelú hodinu a má úchvatný výhľad na pobrežie.  Názov tejto „červenej hory“ vychádza z hornin bohatých na železo, ktoré tejto oblasti dodávají nádhernú červenohnedú farvu.

Existuje tiež veľa  pláží k preskúmaniu; vačšina pláží Nueva Andalucia je v dochádzkovej vzdialenosti a mnoho dalších za menej než 10 minut jazdy autom vrátane Puerto Banus. V proslulom populárnom prístave spoločnosti „PB“ možete na  luxusnej jachte vidieť celebrity, ktoré si užívajú slnka. V sobotu si možte vychutnať remeselný trh Nueva Andalucia – jeden z najvačších blších trhov na pobreží Costa del Sol. Tu nájdete širokú škálu remeselného  tovaru, od ručne vyrezávaných figúriek, keramiky, obrazov, odevov, nábytku, textilu a starožitností, nehovoriac o korení a čerstvých miestnych produktoch.

Nehnuteľnosti

Nájdete tu nemovitosť, která vyhovie každému rozpočtu, od luxusných vil u bazénu až po moderné apartmány a moderné radové domy-townhousy.

Doprava

I keď existujú autobusy, ktoré jazdia z mesta Benitachell, neexistuje priame vlakové spojenie, preto je vhodné mať auto.

Zamestnanosť

Neďaleká Marbella ma mnoho podnikov a spoločnosti poskytujúcich služby krajanom, ktorí tam žijú. To je dobrá zpráva pre anglicky hovoriacich uchádzačov o zamestnanie, pretože expanti často dávají prednost jednaniu s ľudmi v ich rodnom jazyku. Obecne nájdete vačšinu práce v odvetví voľného času a cestovného ruchu, ale možete tiež nájsť prácu v oblasti starostlivosti o děti, výuky angličtiny, riadení krásy, maloobchodu a IT.

Zdravotníctvo

V okolí je rada súkromných klinik; státnu zdravotnú starostlivosťv Nueva Andalucia zabezpečuje klinika La Campana.

Školstvo

Existuje celá rada súkromných a verejných španielsky hovoriacich škol v tejto oblasti, ale pokiaľ sa chcete riadiť anglickými osnovami, Aloha College poskytuje mezinárodné vzdelávanie v britskom štýle  a sídli neďaleko.

Životné náklady

Životné náklady v tejto oblasti závisia do značnej miery od životného štýlu-verejné služby sú tu obecne za veľmi rozumné ceny a obrovské množstvo miest k jedlu znamená, že se vždy nájde niečo, čo bude vyhovovať všetkým rozpočtom.


Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.