Byt na predaj 76 m² Calahonda

124716292 | Calahonda, Calahonda

  • Spálne 1
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 76 m²
  • Plocha terasy 13 m²
  • Stav Aktívne

Tento očarujúci apartmán v pokojnej urbanizácii ponúka dokonalú kombináciu pohodlia a moderného životného štýlu. Vďaka orientácii na východ má dostatok prirodzeného svetla a panoramatický výhľad na polia, majestátne hory a lákavý pohľad na more.
V apartmáne sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa, ideálna na uspokojenie všetkých vašich kulinárskych potrieb, zatiaľ čo obývacia izba s jedálňou a krbom poskytuje útulný priestor na relaxáciu alebo zábavu s rodinou a priateľmi. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a v bezchybnom stave, čo od začiatku zaručuje pohodlné bývanie.
K zvýrazneným prvkom patrí priamy prístup k podzemnému parkovisku, ktoré zaistí bezpečnosť vášho vozidla a uľahčí každodenné pohodlie. Okrem toho urbanizácia ponúka celý rad spoločných zariadení vrátane spoločného bazéna a sviežich záhrad, kde si môžete vychutnávať pobyt vonku a stredomorské podnebie.
Tento dom je ideálny pre rodinu, s priestrannými vnútornými a vonkajšími priestormi, ktoré si každý môže užívať. Prítomnosť výťahu zabezpečuje, že nehnuteľnosť je prístupná pre osoby všetkých vekových kategórií, zatiaľ čo prítomnosť 24-hodinového bezpečnostného systému poskytuje pokoj a ochranu.
Tento apartmán sa nachádza v pešej vzdialenosti od obchodov, reštaurácií a ďalších služieb, takže ponúka ideálnu kombináciu pohodlia a pokoja. Vďaka možnosti rozšírenia a vysokému potenciálu prenájmu je táto nehnuteľnosť rozumnou investíciou pre stálych obyvateľov aj pre tých, ktorí hľadajú dovolenkové útočisko.
Celkovo tento apartmán ponúka nekomplikované moderné bývanie v pokojnom a bezpečnom prostredí. Vďaka panoramatickému výhľadu, modernému vybaveniu a výhodnej polohe je ideálnym miestom na vychutnávanie krás a životného štýlu južného Španielska.

Apartmán, Urbanizácia, Vybavená kuchyňa, Parkovanie: Podzemné, Spoločný bazén, Záhrada: , východná strana, orientovaná na východ
Výhľad: Vidiek, Hory, Čiastočný výhľad na more
vybavenie: 24-hodinový bezpečnostný systém, Automatický vchod, Komunitný bazén, Krytá terasa, Krb, Zariadená kuchyňa, Dobrý potenciál na prenájom, Dobrý prístup po ceste, Ideálny rodinný dom, Bezchybný stav, Práčovňa, Výťah, Obývacia izba, Obývacia izba s jedálenským kútom, Údržba, Zrelá záhrada, Bazén, Obľúbená urbanizácia, Možnosť rozšírenia, Reštaurácia, Sejf, Úschovňa, Podzemné parkovanie, Podzemné parkovanie, Video vstupný systém, Pešia dostupnosť do obchodov


Vlastnosti

KategóriaByty 1 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Calahonda, Calahonda
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková76 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (13 m²)
BazénÁno
Spální1
Kúpeľní1
VýhľadyMore, hory, krajina
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Sklad, Úžitková miestnosť
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.