Byt na predaj 56 m² Estepona

124604701 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 1
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 56 m²
  • Plocha terasy 6 m²
  • Stav Aktívne

Predstavujeme výnimočnú príležitosť vlastniť starostlivo zrekonštruovanú garsónku vo vyhľadávanej golfovej oblasti Atalaya v meste Estepona. Táto nehnuteľnosť, ktorá sa môže pochváliť veľkorysými 56 m2 premysleného obytného priestoru, je dôkazom modernej elegancie a funkčnosti.

Táto garsónka, ktorá sa v súčasnosti využíva ako Airbnb, predstavuje lukratívnu investičnú príležitosť s preukázateľne dobrými výnosmi. Kombinácia jej vynikajúcej polohy, nedávnej rekonštrukcie a prosperujúceho trhu s krátkodobým prenájmom z nej robí atraktívnu možnosť pre tých, ktorí hľadajú domov aj rozumnú investíciu.

Po vstupe vás privíta dokonale integrovaný obytný priestor, ktorý bol nedávno zrekonštruovaný podľa najvyšších štandardov. Pozornosť venovaná detailom je zjavná v každom kúte, od štýlovej podlahy až po moderné zariadenie a vybavenie. Otvorená koncepcia dispozície maximalizuje využitie priestoru a vytvára príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna na oddych aj zábavu.

Štúdiový byt je univerzálnym plátnom, ktoré vám umožní prispôsobiť si priestor podľa vašich preferencií. Veľké okná zaplavujú interiér prirodzeným svetlom, čím umocňujú pocit otvorenosti a prepojenia s okolitou krásou. Dobre vybavený kuchynský kút je vybavený modernými spotrebičmi, vďaka ktorým bude príprava jedla potešením.

Táto nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v srdci golfového areálu Atalaya, ponúka viac ako len domov - poskytuje exkluzívny životný štýl. Lokalita je známa svojím pokojom, sviežou zeleňou a blízkosťou prestížnych golfových ihrísk v oblasti. Obyvatelia si môžu vychutnávať pokojné prechádzky v nádherne upravenom okolí alebo využívať živú miestnu občiansku vybavenosť.

Nenechajte si ujsť príležitosť vlastniť kúsok luxusu v Atalaya Golf Estepona - adrese, ktorá je synonymom sofistikovanosti a životného štýlu, v ktorom sa spája to najlepšie z moderného bývania s čarom Stredomoria. Konajte teraz, aby ste si zabezpečili svoje miesto v tejto jedinečnej a vyhľadávanej komunite.

Na požiadanie vám poskytneme podrobnosti o zárobkoch z prenájmu.


Vlastnosti

KategóriaByty 1 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková56 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (6 m²)
BazénÁno
Spální1
Kúpeľní1
Výhľadynezadané
OrientáciaSever, východ, juh, západ
Vybavenie a možnostiKrytá terasa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!