Byt na predaj 480 m² Sotogrande Alto

124406881 | Sotogrande Alto

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 480 m²
  • Plocha terasy 316 m²
  • Stav Aktívne

V luxusnej urbanizácii Hacienda de Valderrama, ktorá sa nachádza v susedstve uznávaného golfového ihriska Valderrama v Sotogrande, na vás čaká skutočne výnimočná nehnuteľnosť. Táto elegantná rezidencia vystihuje podstatu sofistikovaného bývania a ponúka jedinečný životný štýl.

Tento apartmán, ktorý sa môže pochváliť vynikajúcou polohou vedľa renomovaného golfového klubu Valderrama v Sotogrande, predstavuje jedinečnú príležitosť. S pokojným výhľadom do nádherných záhrad, na pohorie Sierra Bermeja a do prírody.

Objekt je premyslene navrhnutý na štyroch úrovniach, z ktorých každá slúži na iný účel. Najvyššie poschodie odhaľuje veľkorysý hlavný apartmán s vlastnou kúpeľňou a rozľahlou terasou, z ktorej sa naskytá výhľad na nádherne udržiavané záhrady a bazén v rámci urbanizácie. Hneď pod ním sa nachádza priestranný obývací priestor, ktorý plynulo prechádza na hlavnú terasu a spája vnútorné a vonkajšie obytné priestory. Na tejto úrovni sa nachádza druhá spálňa, tiež s vlastnou kúpeľňou, ktorá má prístup na terasu s výhľadom do nádherne upravených záhrad urbanizácie. Obývací priestor bez námahy prechádza do špičkovo vybavenej kuchyne, ktorá je spojená s malou priľahlou práčovňou. Pozoruhodné je, že byt je vybavený súkromným výťahom.

Tento byt pozostávajúci z rozsiahleho obytného priestoru je dôkazom kvality a remeselného spracovania. Pozoruhodné je, že jeho súčasťou je veľká súkromná garáž a vyhradený sklad. Rezidencia je starostlivo vybavená špičkovými materiálmi a špičkovým zariadením. Ponúka pohodlie aj bohatstvo, je vybavený klimatizáciou, podlahovým kúrením, plne vybavenou kuchyňou, mramorovou podlahou, bezpečnostným vstupom a nepretržitou službou.

Prvé poschodie predstavuje elegantné vstupné foyer, ktoré udáva rafinovaný tón rezidencie. Spodné podlažie poskytuje prístup do veľkej garáže, ktorá je schopná pojať 3 - 4 vozidlá, čo je veľmi žiadaná vlastnosť. Suterénna úroveň ďalej ponúka sklad a ďalší prispôsobiteľný priestor, ideálny na prispôsobenie nehnuteľnosti individuálnym potrebám.

V exkluzívnej urbanizácii je táto rezidencia príkladom starostlivej kvality výstavby a neochvejnej oddanosti jemným detailom. Zažite vrchol luxusného bývania v Hacienda de Valderrama, kde bohatstvo a elegancia dokonale harmonizujú v mimoriadnom prostredí.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande Alto
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková480 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (316 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyHory, Krajina, Panoramatický
OrientáciaSever, východ, západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Suterén
Služby/energieElektrina, telefón, plyn

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Sotogrande

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.