Byt na predaj 80 m² Altos de los Monteros

123767350 | Altos de los Monteros

  • Spálne 23
  • Kúpeľne 12
  • Plocha 80 m²
  • Plocha terasy 32 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 395 000 € do 915 000 €. [Spálne: 2 - 3] [Kúpeľne: 1 - 2] [Zastavaná plocha: 80m2 - 127m2].
Nová výstavba. Dvoj- a trojizbové apartmány so všetkými druhmi rekreačných služieb, ktoré zmenia váš život.
Moderné jednotky s veľkými priestormi, veľkými oknami a širokými terasami. Juhozápadná orientácia, aby ste si mohli vychutnať nádherný výhľad na Stredozemné more.

Navrhnuté s koncepciou butikového bývania s dušou rezortu, Váš nový 5-hviezdičkový život je podporený úžasnými službami pre voľný čas a wellness, vynikajúcimi vlastnosťami, výhľadom na more a energetickými možnosťami, ktoré nemajú konkurenciu. Budete žiť obklopení prírodou so silným zdravým životným štýlom.

Elegantný a moderný projekt s prémiovými službami pre voľný čas a wellness ~ 3 vonkajšie bazény a vyhrievaný bazén, wellness, turecké kúpele, plne vybavená posilňovňa, coworkingový salónik a záhrady. Energetický certifikát pasívneho domu znamená, že apartmány majú vysokú energetickú účinnosť, zodpovedný prístup pred životným prostredím a zdravú voľbu vďaka systému neustálej renovácie vzduchu.

Quintessence sa nachádza v Altos de los Monteros, vo východnej časti Marbelly, len päť minút od pláže, golfového ihriska Rio Real, nákupného centra La Cañada a starého mesta Marbella. Vďaka širokému prírodnému zázemiu, jasnému záväzku ku kvalite života a architektúre navrhnutej tak, aby ste si ju mohli vychutnať doma, nájdete v Quintessence byty inšpirované detailmi a kvalitami, v moderných a priestranných priestoroch, ktoré splývajú s prírodou vďaka veľkým terasám a nádherným výhľadom na Stredozemné more.

Vďaka vynikajúcej komunikácii vám umožní užiť si obchody v centre Marbelly, jej pláže a promenádu len za 5 minút a zároveň si s úplným súkromím a bezpečnosťou užívať pokoj rodinnej atmosféry a stredomorského životného štýlu. Cesty, lesy, golfové ihriská, prístavy a pláže sú na dosah a vzdialené len 5 minút.

Bývanie v Quintessence bude zážitkom, ktorý zmení váš život, kde sa zdravie chápe ako optimálny stav fyzickej, duševnej a emocionálnej pohody v harmónii s prostredím.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Altos de los Monteros
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková80 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (32 m²)
BazénÁno
Spální23
Kúpeľní12
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Sauna, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Bar, Dvojité zasklenie, Domotika
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.