Byt na predaj 92 m² Atalaya

124319254 | Málaga, Costa del Sol, Atalaya

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 92 m²
  • Plocha terasy 39 m²
  • Stav Aktívne

Máme k dispozícii tento nádherný novopostavený byt na predaj v Atalaya, Estepona, Španielsko. S juhovýchodnou orientáciou, v ktorej si užijete vynikajúce prirodzené osvetlenie.

Byt má vnútornú plochu 92 metrov štvorcových, efektívne rozloženú tak, aby sa priestor čo najlepšie využil. Má priestrannú obývaciu izbu a jedáleň, z ktorej sa vychádza na krásnu terasu s rozlohou 39 metrov štvorcových. Odtiaľ si môžete vychutnávať panoramatický výhľad a zároveň si užívať chvíle oddychu a zábavy na čerstvom vzduchu.

Okrem toho apartmán ponúka súkromnú záhradu, kde si môžete vytvoriť svoju osobnú oázu. Súčasťou rezidenčného komplexu je aj veľká záhrada s priamym prístupom do spoločných priestorov, kde sa môžete prechádzať a relaxovať obklopení krásnou vegetáciou. Tento spoločný priestor vám umožňuje vychutnávať si prírodné krásy bez toho, aby ste sa museli starať o jeho údržbu.

Obytný komplex má aj veľkú spoločnú záhradu, kde sa môžete prechádzať a relaxovať obklopení krásnou vegetáciou. Tento spoločný priestor vám umožňuje vychutnávať si prírodné krásy bez toho, aby ste sa museli starať o jeho údržbu.

Okrem toho budete mať prístup do plne vybavenej komunitnej posilňovne. Či už'sa chcete udržať vo forme alebo pravidelne cvičiť, táto posilňovňa vám poskytne všetky vymoženosti, ktoré potrebujete na vedenie zdravého životného štýlu bez toho, aby ste museli opustiť domov. k bytu patria aj pridelené parkovacie miesta, ktoré zaručujú pohodlie a bezpečnosť pri parkovaní vášho vozidla.

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo pre naplánovanie návštevy!


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Atalaya
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková92 m²
Plocha pozemku117 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (39 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Vnútroblok
OrientáciaJuhovýchod, Juh
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, WiFi, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Vírivka, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!