Byt na predaj 90 m² Benahavís

124652482 | Benahavís

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 90 m²
  • Plocha terasy 120 m²
  • Stav Aktívne

Tento penthouse je jedinečný svojou širokou škálou vybavenia, ktoré poskytuje exkluzívne, kvalitné zážitky a jedinečnú ponuku najkvalifikovanejšieho a najprofesionálnejšieho personálu, ktorý sa postará o všetky vaše potreby. Naša telocvičňa a kúpele vybavené strojmi a terapeutmi najnovšej generácie; klubový dom s čerstvými miestnymi výrobkami; naše parkové plochy a záhrady sú rajom relaxu.
Apartmán poskytuje dostatok terás, ktoré zahŕňajú prirodzené svetlo a rozširujú vnútorné obývateľné priestory vonku. Má tiež vlastné solárium, kde je nainštalovaná súkromná vírivka plus chill out a gril.
Pre tých, ktorí milujú slnko, má náš penthouse obrovský priestor s rozlohou 90 m2 pre tých najvášnivejších, ktorí chcú ťažiť z vitamínu D! Využite ho na svoje obľúbené hobby, s vírivkou a grilom si predĺžite letné dni a s deťmi si užijete vlastné cvičisko alebo vonkajšie ihrisko!
Apartmán tiež môže byť spravovaný oddelením prenájmu, ktoré sa stará o váš majetok, akoby bol náš vlastný. ponúka upratovacie služby, akýkoľvek druh opravy, ktorú potrebujete, inštaláciu, zabezpečenie.
Ak si zase želáte svoju nehnuteľnosť prenajímať, spravujú všetky typy prenájmov, či už ide o dovolenkové, strednodobé alebo dlhodobé. Postarajú sa o administratívnu stránku každého prenájmu a usmernia vás pri ňom, ponúkajú služby prihlasovania aj odhlasovania nájomcov, aby zabezpečili hladký prechod medzi klientmi.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková90 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (120 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Golf, Krajina, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Sauna, Paddle tenis, Tenisový kurt, Odkladacia miestnosť, Komora, Mramorová podlaha, Jacuzzi, Gril, Dvojité sklo, 24-hodinová recepcia, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.