Byt na predaj 97 m² Benahavís

124200967 | Málaga, Costa del Sol, Benahavís

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 97 m²
  • Plocha terasy 68 m²
  • Stav Aktívne

Tento novopostavený butikový apartmán s bránou je k dispozícii len medzi 24 jednotkami. Lokalita v Benahavís hneď vedľa golfového klubu Los Arqueros a len 10 minút od Puerto Banus. Projekt je úplne dokončený a nachádza sa vo veľmi privilegovanej oblasti s dvoma bránami hneď pri golfovom klube Los Arqueros. S veľkým výhľadom na more a veľkými súkromnými terasami na juhu aj severe poskytuje úplne nový byt, kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie. Komunita pozostáva len z 24 jednotiek na prízemí, strednom poschodí a penthousoch v štyroch blokoch. Skvelé vlastnosti vonkajšieho vyhrievaného bazéna, vnútorného bazéna, sauny, posilňovne, spoločenských priestorov, 24-hodinovej ochrany s dvoma bránami.

Byt je vo veľmi vysokom štandarde s podlahovým kúrením vo všetkých miestnostiach, dvoma veľkými spálňami, hlavnou s vlastnou vaňou a sprchovacím kútom s WC a ďalšou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC umiestnenou vedľa dvoch ďalších spální. Veľká otvorená kuchyňa s veľkým priestorom, kuchynským ostrovom a všetkými potrebnými zmenami vysokého štandardu. Veľká otvorená obývacia izba s úžasnými oknami s vysokou účinnosťou a skvelým výhľadom na more a hory, dve veľké terasy na každej strane miestnosti spôsobujú, že svetlo vo vnútri sa cíti ako vonku. Veľká súkromná terasa orientovaná na juh s priestorom pre štyri ležadlá, veľkou jedálenskou časťou a šiestimi miestami na sedenie v obývacej skupine. Veľká súkromná na severnom mieste so vstavanými vonkajšími skriňami s práčkou a sušičkou veľmi pekne zakrytá navrhnutá vstavaná. Táto terasa je orientovaná na sever s výhľadom na hory a je skvelým miestom na ochladenie v horúčavách. Výhľad na more a bazén-oblasť súkromne krytá moderným tmavým drevom a kameňom navrhnuté steny terasy. Terasa je prístupná z obývacej izby a hlavnej spálne.

Súkromný butik Unico Benahavís je premyslený projekt s iba 24 luxusnými obydliami, ktoré sú prívetivé, diskrétne a bezpečné, s 2 alebo 3 spálňami, od 143 do 299 m2, ktorého cieľom je stať sa etalónom známeho stredomorského životného štýlu. Stručne povedané, ide o "butikový projekt", ktorý vystihuje podstatu "nového spôsobu bývania", v jednej z najprestížnejších destinácií v Európe, ktorej vynikajúca poloha ponúka nádherný panoramatický výhľad na more a hory v mimoriadne dobre udržiavanom prostredí.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková97 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (68 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní2
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Sauna, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Jacuzzi
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!