Byt na predaj 118 m² Benalmadena

124021633 | Málaga, Costa del Sol, Benalmadena

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 118 m²
  • Plocha terasy 200 m²
  • Stav Aktívne

Penthouse Reserva del Higueron..
Byt bol postavený v roku 2018 v Reserva del Higueron a nazýva sa Collection Hill. V Reserva del Higueron nájdete kúpele Nagomi, ktoré ponúkajú rôzne procedúry a kaderníctvo, ako aj relaxačné priestory. Rezort ponúka aj fitnescentrum, tenisové kurty a paddle kurty (za poplatok) 3-4 reštaurácie vrátane michelinskej reštaurácie. Z rezortu Reserva del Higueron premáva denne bezplatný "vláčik" na pláž/mesto Fuengirola a do nákupného centra v hornej časti rezortu. Vláčik je možné využívať bezplatne Penthouse Reserva del Higueron je penthouse zariadený v bohémskom štýle a tvorí nádherné prostredie pre fantastické bývanie/dovolenku. Dom obsahuje plne vybavenú otvorenú kuchyňu. Krásna otvorená kombinovaná obývacia izba/jedáleň s veľkými oknami na terasu, okná sa dajú stiahnuť nabok, takže obývacia izba sa otvára na terasu, obývacia izba je vybavená elektrickými žalúziami, ktoré v prípade potreby chránia pred slnkom ???? Veľká slnečná terasa s nedotknuteľným výhľadom na Stredozemné more, pobrežie a Fuengirolu, ako aj na hory v pozadí, na terase nájdete vírivku, z ktorej si môžete vychutnávať bublinky a výhľad, ležadlá, hojdaciu sieť a dlhý stôl so sprievodnými stoličkami. 2 spálne so šatníkmi a prístupom na terasu. 2 kúpeľne. teplá a studená klimatizácia, ako aj optický internet. 2 súkromné parkovacie miesta

V súčasnosti sa penthouse využíva ako investičný a rekreačný dom pre majiteľa a prenajíma sa aj na rekreačné účely prostredníctvom dánskej spoločnosti Malaga Holiday Homes

Benalmádena

Benalmádena je názov (maurského/arabského pôvodu) obce, ktorá zahŕňa tri geografické oblasti: benalmádena Pueblo", "Benalmádena Costa" a "Arroyo de la Miel". V oblasti je registrovaných približne 68 000 obyvateľov, ale k nim treba pripočítať veľký počet turistov, ktorí sem prichádzajú počas letnej sezóny na dovolenku, a veľký počet Severoeurópanov, ktorí tu žijú čiastočne počas zimy vo vlastných alebo prenajatých domoch. Patrí sem veľká skupina Škandinávcov s trvalým pobytom, ako aj početná komunita Britov. Benalmádena sa teší veľkému záujmu návštevníkov, pretože má svojim hosťom skutočne čo ponúknuť.

Benalmádena Pueblo je útulná dedinka, ktorá sa nachádza v horách tesne pri pobreží - s fantastickým výhľadom na pobrežie a Stredozemné more pod ním. Mestečko, z ktorého vyžaruje španielsky šarm, andalúzske domčeky a malé, kľukaté uličky. Mnohí severania si našli cestu do tejto pokojnej a idylickej dedinky, či už ako častí dovolenkári, alebo dokonca ako obyvatelia. Benalmádena Pueblo je známa aj vďaka hradu Castillo Colomares a budhistickej stúpe, najväčšiemu budhistickému chrámu v Európe. Pueblo" - ako sa Benalmádena Pueblo často nazýva - má naozaj dobrý výber chutných jedální, vynikajúcich reštaurácií a útulných taverien, ktoré nájdete všade v pôvabných uličkách mesta.

Benalmádena Costa sa nachádza na krásnom pobreží medzi mestami Málaga a Fuengirola. Práve tu nájdete nádherné stredomorské pláže, ktoré počas horúcich letných mesiacov lákajú dovolenkárov z celej Európy. Dlhá a krásne vybudovaná plážová promenáda je ideálnym miestom na prechádzky po pláži - a miestom, kde nájdete všetky druhy reštaurácií, "chiringuitos", barov a malých obchodíkov. Na pobreží nájdete aj množstvo hotelov a pohodlných prázdninových domov na prenájom.

puerto Marina je veľký a impozantný prístav a marína v Benalmádene, kde kotvia veľké jachty vo vnútornom prístave maríny - a pôsobivý výber reštaurácií a obchodov na pevnine. Prístav ponúka výlety loďou do zálivu, ako aj krátke plavby trajektom do prístavu Fuengirola. V Puerto Marina sa nachádza aj veľké akvárium Sea Life Benalmádena, v ktorom si návštevníci môžu pozrieť pôsobivú výstavu rýb a morských živočíchov.

Arroyo de la Miel sa nachádza v centre medzi plážou a horami, v husto obývanej oblasti s modernejším charakterom a s množstvom medzinárodných rekreačných domov a apartmánov. Miesto je známe zábavným parkom "Tivoli World" a príjemnou lanovkou ("Teleferico"), ktorá vedie na horu Calamorro za mestom, odkiaľ sa naskytá pôsobivý výhľad na more a Gibraltár. Medzi centrom a plážou sa nachádza nádherný park "Parque de Paloma" - očarujúca zelená oblasť s malými jazierkami a "divokou prírodou", ktorá je taká exotická ako sliepky a králiky. Krásne miesto pre celú rodinu, v neposlednom rade aj pre tých najmenších.

Arroyo de la Miel ponúka dobrú gastronómiu s množstvom španielskych a medzinárodných reštaurácií, ako aj množstvo barov a útulných kaviarní na večerné posedenie v meste. Pešie ulice v centre mesta poskytujú množstvo nákupných možností pre milovníkov nakupovania. Práve tu, v Arroyo de la Miel, sa nachádza aj miestna železničná stanica, ktorá spája pobrežie medzi mestami Fuengirola a Málaga, a to s priamym spojením na medzinárodné letisko v Málage.

Benalmádena poskytuje celú paletu ponúk na príjemnú dovolenku alebo dlhší pobyt počas celého roka. Od dedinskej atmosféry v horách až po modernejšiu a medzinárodnú


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benalmadena
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková118 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (200 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Prístav, Panoramatický, Bazén
OrientáciaSever, východ, juh, západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Posilňovňa, Paddle tenis, Tenisový kurt, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Jacuzzi, Gril, Dvojité sklo, Reštaurácia na mieste, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benalmádena

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!