Byt na predaj 129 m² Calahonda

124747642 | Calahonda

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 129 m²
  • Plocha terasy 49 m²
  • Stav Aktívne

FOTOGRAFIE SÚ Z INEJ JEDNOTKY
Tento úžasný apartmán sa nachádza v pokojnej a prestížnej oblasti a môže sa pochváliť krásnym výhľadom na pobrežie, krajinu, záhradu a more. Apartmán je postavený podľa vysokých štandardov. Je tiež vybavený klimatizáciou teplá/chladná, krbom a dvojitým zasklením, čo poskytuje maximálny komfort a pohodlie. Dve obrovské terasy.

K nehnuteľnosti patrí parkovacie miesto a nachádza sa v uzavretom komplexe s video vstupným systémom a videokamerami na zvýšenie bezpečnosti. Spoločná záhrada je krásne upravená. Byt má tiež prístup k štyrom komunitným bazénom a komunitnej posilňovni, takže je ideálny pre rodiny a tých, ktorí majú radi aktívny životný štýl.

Apartmán orientovaný na juhozápad má súkromnú terasu, ktorá poskytuje dostatok priestoru na vonkajšie stolovanie a zábavu. V obývacej izbe sa nachádza aj krb, ktorý poskytuje dokonalú atmosféru na relaxačné večery doma.

Táto investičná nehnuteľnosť je vo výbornom stave a je ideálna pre tých, ktorí ocenia moderné vymoženosti a panoramatický výhľad. Byt má výhodnú polohu v blízkosti tenisových kurtov a obľúbená urbanizácia umožňuje ľahký prístup k všetkej občianskej vybavenosti, ktorú táto oblasť ponúka. Táto nehnuteľnosť je vynikajúcou príležitosťou vlastniť kvalitné bývanie vo vyhľadávanej oblasti.

Apartmán, Urbanizácia, Parkovanie: Podzemné, Spoločný bazén, Záhrada: Východ, západ a juh.
Výhľad: Na pobrežie, vidiek, záhrada, more.
Vlastnosti: 4 komunitné bazény, klimatizácia teplá/chladná, automatický zavlažovací systém, gril, vybudované vysoké štandardy, komunitná záhrada, komunitná posilňovňa, komunitný bazén, výhodná poloha tenisu, krytá terasa, dvojité sklo, elektrický vstupný telefón, vlastná kúpeľňa, výborný stav, krb, vstavané skrine, garáž, uzavretý komplex, Teplá voda na elektrinu, Ideálny rodinný dom, Ideálne pre milovníkov vidieka, Investičná nehnuteľnosť, Upravené záhrady, Práčovňa, Výťah, Obývacia izba s krbom, Mramorové podlahy, Bazén, Obľúbená urbanizácia, Prestížna oblasť, Súkromná terasa, Kvalitná rezidencia, Vyhľadávaná oblasť, Bazén, Terasa, Videokamery, Video vstupný systém.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Calahonda
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková129 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (49 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Krajina, Panoramatický, Záhrada
Orientácianezadané
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Posilňovňa, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Gril, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.