Byt na predaj 71 m² Calahonda

124571995 | Málaga, Costa del Sol, Calahonda

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 71 m²
  • Plocha terasy 22 m²
  • Stav Aktívne

Na predaj vám ponúkame elegantný, kompletne zariadený apartmán s dvoma spálňami a jednou kúpeľňou, ktorý sa nachádza v prestížnej štvrti La Siesta III v Calahonde.

Súčasťou nehnuteľnosti je nábytok a plne vybavená kuchyňa so všetkými základnými spotrebičmi, ako je chladnička, mraznička, umývačka riadu a práčka.

Má vykurovanie prostredníctvom krbu na drevo a elektrických ohrievačov.

Súčasťou rezidencie, ktorá obsahuje charakteristické prvky pre pohodlný a kultivovaný životný štýl, je elektrický bojler na ohrev teplej vody, ktorý poskytuje účinnosť a pohodlie pri dodávke teplej vody. Orientácia na západ a priestranná terasa (22 m²) ďalej zvyšujú príťažlivosť nehnuteľnosti.

K bytu patrí aj komora s oknom, ktorá ponúka univerzálny a svetlý ďalší priestor. Okrem toho je súčasťou bytu parkovacie miesto, ktoré zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť obyvateľov.

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť na bývanie vo výnimočnom projekte, ktorý nanovo definuje pojem pohody a životného štýlu:

Ponorte sa do pokoja premysleného projektu s nádhernými záhradami a bazénom, ktorý vytvára pokojné a príjemné prostredie.

Len 2 minúty chôdze odtiaľto sa nachádza exkluzívna telocvičňa s modernými tenisovými kurtmi, ideálna pre športových nadšencov. Pláž, vzdialená len 10 minút chôdze, poskytuje jedinečné pobrežné prostredie na zábavu a relaxáciu.

Okrem toho má táto nehnuteľnosť výsadnú polohu vo vzťahu k mestu Marbella, ktoré je vzdialené len 20 minút jazdy autom a poskytuje ľahký prístup k jeho luxusnej vybavenosti a kultúrnym aktivitám.

Pohodlie sa rozširuje o blízkosť vybraných supermarketov a kvalitnej gastronomickej oblasti. Táto kombinácia blízkej občianskej vybavenosti a dostupnosti kľúčových atrakcií stavia túto nehnuteľnosť do pozície bezkonkurenčnej voľby pre tých, ktorí hľadajú exkluzívny a pohodlný životný štýl."

Predajná cena tu prezentovanej nehnuteľnosti nezahŕňa poplatky realitnej kancelárie (3 % plus DPH, minimálne 4000 eur plus DPH), ani výdavky spojené s touto kúpou; notár, kataster a daň z prevodu nehnuteľnosti (ITP).


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Calahonda
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková71 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátE
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (22 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní1
VýhľadyZáhrada, bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, WiFi, Úschovňa, Mramorová podlaha
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!