Byt na predaj 108 m² Estepona

123557569 | Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 108 m²
  • Plocha terasy 42 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 1 350 000 € do 2 050 000 €. [Spálne: 2] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 108m2 - 140m2].
SKVOST NA POBREŽÍ COSTA DEL SOL.
Tento developerský projekt sa nachádza v jednej z najexkluzívnejších oblastí mesta Estepona. Len pár minút chôdze od prístavu, v blízkosti centra mesta a s výnimočným spojením do Puerto Banus, Marbelly a na letiská v Malage a Gibraltári.
Estepona v sebe spája bohaté kultúrne dedičstvo a tradičnú atmosféru starej rybárskej dediny s kozmopolitnou atmosférou, množstvom viac ako 10 golfových ihrísk v blízkom okolí a kompletnou ponukou na trávenie voľného času. K tomu treba prirátať viac ako 20 km pláží vybavených barmi, reštauráciami a vodnými aktivitami.


Sapphire je luxusný uzavretý rezidenčný komplex s vnútornými a vonkajšími bazénmi, ktoré si môžete užívať počas celého roka, kompletným wellness centrom a plne vybavenou posilňovňou. Urbanizácia má priamy prístup na pláž.

Tento developerský projekt ponúka vo svojich 15 domoch nadštandardné dokončovacie práce. Veľké okná, z ktorých je výhľad na majestátne terasy, odkiaľ môžete pozorovať nedoziernu hladinu Stredozemného mora. Váš dom bude oblečený do materiálov od popredných medzinárodných značiek a bude mať najmodernejšiu domácu automatizáciu, aby bol váš domov pre vás tým najpohodlnejším a najpraktickejším miestom.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková108 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
BezbariérovýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (42 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Pláž, Prístav, Panoramatický
OrientáciaJuhovýchod, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Sauna, Tenisový kurt, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Drevená podlaha, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Dvojité sklo, Domotika, Optické vlákno, Bezbariérový prístup
Služby/energieElektrina, telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.