Byt na predaj 178 m² Estepona

124631650 | Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 178 m²
  • Plocha terasy 30 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte v tomto krásnom penthouse v Monte Selwo, oblasti preslávenej panoramatickým výhľadom na hory a more. Objekt má priaznivú juhozápadnú orientáciu, vďaka ktorej je celý deň zaliaty slnečnými lúčmi, čo z neho robí svetlý a teplý domov.

Po vstupe sa dostanete do veľkorysej, plne vybavenej kuchyne, ktorá sa otvára do obrovského obývacieho priestoru. Tento priestor je dokonale usporiadaný tak, aby zahŕňal jedálenskú časť, ktorá je ideálna na organizovanie večerí alebo na vychutnávanie pokojných domácich jedál. Okrem toho sa na prvom poschodí nachádza praktická toaleta pre hostí, ktorá prispieva k praktickému usporiadaniu bytu.

Jedným z výrazných prvkov tohto penthousu je jeho rozsiahla terasa. Tieto terasy nie sú len veľké, ale sú navrhnuté tak, aby umocňovali radosť z vonkajšieho života na pobreží Costa del Sol a poskytovali dostatok priestoru na relaxáciu, zábavu alebo jednoducho na vychutnávanie nádherného okolia.

Pri prechode na druhé poschodie nájdete dve dobre vybavené spálne. Každá spálňa má luxusný priamy prístup na veľkú terasu, ktorá ponúka súkromný vonkajší priestor na začatie dňa s nádychom čerstvého vzduchu alebo na večerné uvoľnenie. Tieto spálne dopĺňajú dve kompletné kúpeľne, ktoré zabezpečujú pohodlie a súkromie pre obyvateľov aj hostí.

Komunita obklopujúca penthouse je odrazom dôkladnej starostlivosti a pozornosti venovanej detailom a môže sa pochváliť krásnymi záhradami, ktoré vytvárajú pokojnú a príjemnú atmosféru. Súčasťou komplexu je bazén, ktorý ponúka osviežujúci únik pred teplým španielskym slnkom, a to všetko v rámci udržiavaného areálu komplexu.

Tento penthouse nesľubuje len domov s úchvatným výhľadom a luxusné vonkajšie obytné priestory, ale situuje vás aj do dobre udržiavanej komunity, ktorá zvyšuje kvalitu života svojich obyvateľov.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková178 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (30 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Krajina, Panoramatický, Les
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.