Byt na predaj 200 m² Estepona

124709887 | Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 200 m²
  • Plocha terasy 60 m²
  • Stav Aktívne

Keď prejdeme hlavnými dverami, ocitneme sa v príjemnej vstupnej hale, ktorá je ideálnym miestom na privítanie hostí. Hneď po našej ľavici sa nachádza kuchyňa, moderný priestor s elegantnou pracovnou doskou a kvalitnými spotrebičmi. Všimnite si ďalšie pohodlie samostatnej špajze na vaše zásoby, ktorá umožňuje dobre organizovaný kulinársky priestor.

V susedstve kuchyne sa nachádza práčovňa. Tento priestor je premyslene umiestnený tak, aby boli domáce práce oddelené od obytných priestorov, čo podporuje pokojnú atmosféru v celom dome.

Ak sa posunieme ďalej, vstúpime do srdca bytu: do otvoreného priestoru jedálne a obývačky. Tento rozsiahly priestor je zaliaty prirodzeným svetlom prúdiacim z posuvných dverí, ktoré vedú na krytú terasu. Je to všestranný priestor, kde sa dajú usporadúvať večere, tráviť čas s rodinou alebo jednoducho relaxovať pri dobrej knihe.

Keď vyjdete na krytú terasu, môžete si predstaviť, ako si vychutnávate rannú kávu alebo stolujete pod holým nebom s výhľadom na pokojné okolie. Terasa sa rozširuje na otvorenú časť, ktorá je ideálna na opaľovanie alebo nočné pozorovanie hviezd.

Späť vo vnútri, pozdĺž chodby, nájdeme po pravej strane druhú spálňu. Táto izba so vstavanými skriňami a prístupom na terasu ponúka pohodlie a funkčnosť, čím zabezpečuje pokojné útočisko pre rodinu alebo hostí.

Oproti tejto spálni sa nachádza druhá kompletná kúpeľňa, štýlovo vybavená a vhodne umiestnená pre ľahký prístup z obytných priestorov.

Ďalej v chodbe máme ďalší úložný priestor, šatník, ktorý poskytuje dostatok miesta na domáce potreby.

Na konci chodby sa dostaneme do hlavnej spálne, útočiska pokoja s vlastnou kúpeľňou s dvoma umývadlami a samostatnou vaňou a sprchovacím kútom. Vstavané skrine sú tu priestranné a priamy prístup na krytú terasu pozýva do miestnosti príjemný vánok a mäkké, prirodzené svetlo.

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková200 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
Výťaháno
TerasaÁno (60 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Golf, Panoramatický
OrientáciaJuh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Drevená podlaha, Dvojité zasklenie, Domotika, 24-hodinová recepcia
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.