Byt na predaj 51 m² Estepona

124435993 | Málaga, Costa del Sol, Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 51 m²
  • Plocha terasy 12 m²
  • Stav Aktívne

SKVELÉ PRE OPATRNÝCH INVESTOROV!

Úžasná príležitosť na kúpu DVOCH nádherne zrekonštruovaných dvojizbových apartmánov v exkluzívnej urbanizácii známej ako "SotoSerena", Estepona. Táto urbanizácia sa nachádza medzi starým mestom Estepona a Marbellou, vďaka čomu je jej poloha ideálna pre dovolenkárov! Oba apartmány sú orientované na juh s nádherným výhľadom na more vrátane útesov Gibraltáru a hôr severnej Afriky! Urbanizácia je svieža so zrelými zelenými záhradami a veľkým bazénom so slanou vodou pre vašich hostí! Pláž je vzdialená 7 minút ľahkej chôdze od prahu domu. Tieto jednotky ponúkajú všetko, čo budú vaši nájomníci hľadať!

Tieto apartmány predávame ako balík, pretože sa nachádzajú nad sebou; na 2. a 3. poschodí týchto nádherných 3 poschodových budov. Ako investícia predstavujú tieto dve nehnuteľnosti príležitosť na dlhodobý alebo dovolenkový krátkodobý prenájom počas hlavnej sezóny. Prípadne sa môžete rozhodnúť bývať v jednej a prenajímať druhú a získavať stabilný pasívny príjem! V oboch prípadoch je návratnosť investície mimoriadne priaznivá.

Pri kúpe OBOCH apartmánov: 590 000 eur
Apartmán Azul: 290 000 eur (51 m2) Najvyššie poschodie
Apartmán Menta: 310 000 eur (70 m2) Druhé poschodie

Ide o vzácnu príležitosť, tak si ju nenechajte ujsť!

Pri vstupe do oboch týchto skvostov pocítite svetlo španielskeho slnka, ktoré vniká do veľkých okien, ktoré rámujú výhľad na more. Apartmány sú novo aktualizované a profesionálne zariadené tak, aby vytvárali teplú a prívetivú energiu! Každý apartmán pozostáva z 2 spální a 1 kúpeľne, útulného zábavného priestoru, aktualizovanej kuchyne s retro-moderným nádychom, parkovacieho miesta pod vchodom a veľkej terasy na stolovanie a vychutnávanie si relaxačného výhľadu na more.

Toto je úžasná príležitosť nárokovať si svoj kúsok stredomorského sna! Kontaktujte nás pre viac informácií a súkromnú prehliadku!


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
Typ bytupodkrovný
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková51 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (12 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní1
VýhľadyMore, Hora, Pláž, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaSever, juh, juhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Súkromná terasa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!