Byt na predaj 63 m² Estepona

123461473 | Estepona

  • Spálne 24
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 63 m²
  • Plocha terasy 12 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 257 500 € do 516 000 €. [Spálne: 2 - 4] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 63m2 - 119m2].
Táto výstavba stojí v obci Malagueño v meste Estepona a v srdci pobrežia Costa del Sol, kompletnom letovisku zasadenom do neporovnateľného prírodného prostredia, kde more, hory, golf a všetky služby mesta Estepona budú vašimi novými susedmi.

Vynikajúca komunikácia so stredomorskou diaľnicou, spája 10 minút Marbella a len 45 minút letisko Malaga. Bezprostredné okolie ponúka množstvo služieb, ktoré zahŕňajú prístav, golf, vzdelávacie centrá, zdravotníctvo, voľný čas, vynikajúce pláže a najlepšiu gastronómiu na pobreží Costa del Sol.


Tento projekt bol navrhnutý spoločnosťou Alberro Arquitectos, ktorá do komplexu premietla eleganciu, modernosť a funkčnosť súčasného dizajnu na dosah ruky.
Domy majú tie najlepšie vlastnosti a povrchové úpravy, ako aj vynikajúci systém úspory energie.

Exkluzívnu urbanizáciu uzatvára 115 priestranných bytov a penthousov s 1, 2, 3 a 4 spálňami s garážou, skladom, veľkorysými terasami a súkromnými záhradami na prízemí v jedinečnom prírodnom prostredí a nádherným výhľadom na more a hory.

Domy boli podrobne preskúmané pre váš maximálny pôžitok. Koncept "otvorených priestorov", kde kde funkčnosť a ich nádherná orientácia na juh, robia svetlo hlavným protagonistom.

Projekt integruje vynikajúce spoločné priestory pozostávajúce z dvoch bazénov pre dospelých a deti, posilňovne a spoločenského klubu, coworkingovej zóny, detského'ihriska, ihriska na petanque a priestoru na jogging, obklopené udržiavanými záhradami, vďaka ktorým sa zdravie, voľný čas a pohoda stanú ich novým spôsobom života.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková63 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (12 m²)
BazénÁno
Spální24
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Golf, Panoramatický, Jazero
OrientáciaJuhovýchod, Juh, Juhozápad, Západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Herňa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.