Byt na predaj 64 m² Estepona

124433413 | Estepona

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 1
  • Plocha 64 m²
  • Plocha terasy 21 m²
  • Stav Aktívne

Apartmán na prvej pláži v naturistickej komunite Costa Natura, priamo pri meste Estepona. Nádherná komunita v štýle bielych obydlí s vlastnou plážou, ktorá je nudistickým miestom od svojho vzniku v 80. rokoch minulého storočia.
Tento apartmán sa nachádza v prednej časti komunity a má priamy výhľad na more z terasy a samotného apartmánu. Vznikol spojením 2 apartmánov s jednou spálňou, a preto má dve terasy s rozlohou 10 m2 na každej strane pozemku. V súčasnosti má byt jednu spálňu a jednu kúpeľňu, avšak je malou úlohou postaviť stenu, aby sa vytvorila ďalšia spálňa, kde bola predtým. V byte je nová veľmi priestranná kuchyňa s otvoreným pôdorysom do obývačky. Ide o byt na vyvýšenom prízemí, do ktorého sa vstupuje po niekoľkých schodoch z chodníkov v záhrade.

O COSTA NATURA:
Prvý oficiálny naturistický rezort v celom Španielsku. Costa Natura má už viac ako 30 rokov a svoju stabilnú klientelu majiteľov a hostí. Je to najpriateľskejší rodinný naturistický rezort v Európe a nachádza sa v Andalúzii, najslnečnejšej časti Španielska. Costa, ako ho familiárne nazývajú, sa nachádza priamo na prvej naturistickej pláži v Španielsku a len 3 km západne od centra mesta Estepona, čo z neho robí najideálnejšie naturistické/nudistické dovolenkové stredisko.

Rezort pozostáva z viac ako 190 apartmánov a štúdií, z ktorých každý má vlastnú terasu a charakter. Dizajn Costa Natura odráža biele horské dedinky, ktoré môžete nájsť po celom južnom Španielsku, čo dodáva rezortu veľké čaro. Nádherné, oceňované záhrady sú plné stredomorských rastlín a paliem s kríkmi, ktoré poskytujú nádherné farby a vône okolo rozsiahlych trávnikov a chodníkov na slnenie.

Rezort má veľký 22-metrový bazén so solárnym ohrevom a menší detský bazén. Z veľkej slnečnej terasy reštaurácie a baru Brasserie na mieste sa naskytá výhľad na bazén a Stredozemné more. Na pláži sa nachádza aj chiringuito, v ktorom sa podávajú nápoje a občerstvenie a do ktorého sa dostanete z rezortu alebo z pláže. V tomto nádhernom naturistickom rezorte nájdete aj vírivku, saunu a niektoré tradičné športové zariadenia. Príjemný personál recepcie vám poradí s výletmi a v prípade potreby je vám k dispozícii. na želanie vám vybaví aj prenájom vášho apartmánu.

Naturistický rezort Costa Natura víta rodiny a páry a v hlavných sezónnych mesiacoch dokonca poskytuje zábavu pre deti. Celkovo je to nádherné miesto pre naturistickú dovolenku na pobreží Costa del Sol v Andalúzii v Španielsku.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková64 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavDobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátF
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (21 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní1
VýhľadyMore, Záhrada
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Tenisový kurt, Reštaurácia na mieste
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.