Byt na predaj 89 m² Estepona

124003549 | Estepona

  • Spálne 23
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 89 m²
  • Plocha terasy 30 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 349 000 € do 639 000 €. [Spálne: 2 - 3] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 89m2 - 108m2].
VAŠA SÚKROMNÁ OÁZA

Táto najnovšia fáza ponúka 88 exkluzívnych domov špeciálne navrhnutých pre vás, aby ste si mohli vychutnať stredomorský životný štýl. Južná expozícia, presklená plocha a veľké terasy zabezpečujú optimálne využitie slnečného svetla. Vnútri je unikátne rozmiestnenie špeciálne navrhnuté tak, aby ponúkalo priestranné obytné priestory, kde je interiér prepojený s exteriérovými priestormi s cieľom maximalizovať svetlo a priestor. Otvorený obývací priestor s kuchyňou plynulo prechádza a spája sa s veľkou terasou, čím poskytuje jedinečný obytný priestor. Sklenené zábradlie, ktoré uzatvára veľkú terasu, poskytuje jedinečný výhľad na prírodné prostredie.

Krásne domy ponúkajú na výber 2 a 3 izbové apartmány a penthousy. Prízemné domy sú ideálne pre rodinu a ponúkajú veľkú terasu a súkromnú záhradu. Veľkolepé penthousy so soláriami sú dokonalými vyhliadkovými bodmi, prostredníctvom ktorých si možno vychutnať neuveriteľný výhľad na more a okolitú krajinu Estepony. Relaxujte vo svojej súkromnej oáze a zažite jedinečný životný štýl doplnený o všetky zariadenia tohto skutočne krásneho komplexu.

Vysokú kvalitu použitých materiálov dopĺňa jedinečný architektonický dizajn. Pozoruhodná orientácia domov a ich vnútorné rozmiestnenie boli špeciálne koncipované tak, aby sa čo najlepšie využilo prirodzené svetlo a spoločné priestory.

Okrem toho telocvičňa a wellness zóny zvyšujú hodnotu dizajnu a poskytujú priestor, v ktorom možno jednoducho relaxovať, cvičiť alebo pracovať z domu v našej úžasnej coworkingovej zóne . Dlhý zoznam detailov je navrhnutý tak, aby vám uľahčil život a vy ste si mohli užívať privilegovanú klímu mesta Estepona a vánok Stredozemného mora. Komplex ponúka svojim majiteľom exkluzívne a kompletné SPA, kde sa môžete ponoriť do vody a jednoducho relaxovať a odpočívať. Jeho priamy prístup z upravenej zóny nabáda k relaxácii a využívaniu fantastického zázemia, ktoré dopĺňa priestor so šatňami , toaletami a sprchami.

Nachádza sa v privilegovanej enkláve na polceste medzi mestami Estepona a Marbella, ktorej vyvýšená poloha vám umožní vychutnať si jedinečný výhľad na stredomorský horizont.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková89 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (30 m²)
BazénÁno
Spální23
Kúpeľní2
Výhľadynezadané
Orientácianezadané
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Solárium, Posilňovňa, Sauna, Herňa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Jacuzzi, 24-hodinová recepcia
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.