Byt na predaj 101 m² Fuengirola

124446331 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 101 m²
  • Plocha terasy 12 m²
  • Stav Aktívne

Vitajte vo svojom ďalšom domove! Tento krásny apartmán s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami je skvost, ktorý si nebudete chcieť nechať ujsť. Nachádza sa v srdci mesta a ponúka neporovnateľný zážitok z bývania, ktorý spája pohodlie a pokoj na jednom mieste.

Obývacia izba sa otvára na terasu v koloniálnom štýle, kde si môžete vychutnávať rána so šálkou kávy s výhľadom na udržiavané záhrady a osviežujúci bazén, čo vytvára pokojné a relaxačné prostredie.

Vrcholom tohto apartmánu je kuchyňa s úplne novým dizajnom a špičkovým vybavením. Tu sa príprava vašich jedál stane potešením a úložné priestory sú bohaté, čo uľahčuje organizáciu a poriadok.

Lokalita je jednoducho bezkonkurenčná. V centre mesta nájdete všetko, čo potrebujete, na dosah ruky: obchody, reštaurácie, parky, verejnú dopravu a mnoho ďalšieho. Ale napriek tomu, že sa nachádzate v centre mesta, pokoj a súkromie tohto bytu sú pozoruhodné.

Ak to zhrnieme, tento byt s dvoma spálňami, dvoma kúpeľňami a dvoma terasami je jedinečnou príležitosťou na trhu. Nečakajte'už dlhšie, aby ste si splnili svoj sen o bývaní v elegantnom, pohodlnom a dobre situovanom priestore. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste si naplánovali prehliadku a zažili tento skvost na vlastnej koži!

Según decreto de la Junta de Andalucía 218-2005 del 11 de octubre, se inform que los gastos notariales, registrales e ITP, no están incluidos en el precio"


Los datos expuestos son meramente informativos y no tienen valor contractual. La oferta se sujeta a errores, cambios de precio, omisión, disponibilidad y/o retirada del mercado sin aviso previo. En el precio indicado no están incluidos los gastos inherentes a la compra de inmuebles según las leyes vigentes (ITP ó IVA, gastos notariales, gastos registrales, gestoría)


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková101 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
TerasaÁno (12 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada, bazén
OrientáciaVýchod, západ
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, WiFi
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!