Byt na predaj 84 m² Fuengirola

124449805 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 84 m²
  • Plocha terasy 23 m²
  • Stav Aktívne

Fantastický nový apartmán s orientáciou na juhozápad v Med Two, ktorý sa nachádza v exkluzívnej štvrti Reserva del Higueron, s 2 spálňami, 2 kúpeľňami, priestrannou obývacou izbou s jedálňou, otvorenou kuchyňou kompletne zariadenou nábytkom "Zampieri" a vybavenou elektrickými spotrebičmi Bosch, prístupom do práčovne s práčkou, sušičkou a aerodynamickým ohrievačom vody. Z obývacej izby a hlavnej spálne sa vychádza na terasu s rozlohou 23 m2 s výhľadom na more. Klimatizácia teplá a studená, elektrické závesy v hlavnej spálni, podlahové kúrenie v oboch kúpeľniach vstavané skrine, video intercom, domotický systém, predinštalovaný alarm. Súčasťou sú dve parkovacie miesta a jeden sklad.

Komplex Med Two pozostáva z 3 súkromných a exkluzívnych modulov s iba 38 apartmánmi a jedným spoločným nekonečným bazénom obklopeným zeleňou. Ďalším z kľúčových lákadiel je jeho poloha, nachádza sa len 250 metrov od mora a 100 m od železničnej stanice Carvajal.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková84 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (23 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, mestské
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Dvojité sklo, Domotika
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!