Byt na predaj 87 m² Fuengirola

124670323 | Fuengirola

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 87 m²
  • Plocha terasy 40 m²
  • Stav Aktívne

Poloha, poloha, poloha... vitajte v rozprávkovom rezorte Higueron.

Higuerón West je vysokokvalitný, inovatívny a udržateľný rezidenčný projekt navrhnutý tak, aby ponúkal najlepší zážitok zo súčasného bývania v južnom Španielsku.
Vytvára komunitu postavenú na výnimočnej kvalite života, v ktorej sú obyvatelia povzbudzovaní k zdravšiemu životu s veľkou ponukou wellness zariadení a služieb. To je okrem nádherne štylizovaných moderných apartmánov a sky viliek, moderného, luxusného vybavenia a panoramatickej polohy to, čo odlišuje Higuerón West.

Táto nová prestížna štvrť susedí s rezortom La Reserva del Higuerón a teší sa z päťhviezdičkového hotela, SPA, pádlovacieho a tenisového klubu, posilňovne a príjemných reštaurácií. Vysokokvalitné, inovatívne a trvalo udržateľné bývanie navrhnuté tak, aby ponúkalo najlepší zážitok zo súčasného bývania na Costa del Sol. Viac ako 100 000 m2 upraveného parku, služby concierge, co-workingová zóna a bezkonkurenčné vybavenie.

Tento úžasný apartmán s 2 spálňami a 2 kúpeľňami prichádza s vynikajúcim vysokým štandardom, ktorý ponúka niektoré z najlepších kvalít a materiálov. Účelne navrhnuté domy a zariadenia, ktoré vám umožnia zažiť maximálny luxus a pohodu.

Vďaka svojej'výnimočnej polohe prichádza táto nehnuteľnosť s úspešnými preukázateľnými výsledkami v oblasti prenájmu. Číselné údaje je možné poskytnúť pri obhliadke.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková87 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (40 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický, Záhrada
OrientáciaZápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Dvojité zasklenie, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.