Byt na predaj 94 m² Marbella

124706218 | Marbella

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 94 m²
  • Plocha terasy 12 m²
  • Stav Aktívne

Chceli by ste si tieto názory vychutnať? Objavte najpozoruhodnejší apartmán v Marbelle! Tento exkluzívny apartmán sa nachádza na pláži v prvej línii a ponúka vám jedinečný zážitok pri mori.

Tento apartmán s úchvatným panoramatickým výhľadom na Stredozemné more ponúka priestranné izby a elegantný interiér. Vychutnajte si jeho svetlú obývaciu izbu, pohodlné spálne so vstavanými skriňami a terasové dvere s dvojitým zasklením, ktoré vedú na terasu. Terasa si zaslúži samostatnú zmienku, pretože jej priestrannosť sprevádzaná šumením mora a jemným morským vánkom z nej robí jedinečné miesto, ktoré si môžete užívať každý deň.

Byt sa môže pochváliť všetkým vybavením, ktoré potrebujete na bývanie vo veľkom. V bezchybnom stave a s luxusnými povrchovými úpravami, plne vybavenou kuchyňou, klimatizáciou, bezpečnostným systémom, pancierovými vchodovými dverami a súkromným parkovacím miestom sú len niektoré z vlastností, ktoré robia z tohto bytu skutočný skvost.

To však nie je všetko! Nachádza sa na pláži v prvej línii, takže môžete relaxovať na jej zlatistom piesku a užívať si slnko a more. Okrem toho sa budete nachádzať len pár minút od najlepších reštaurácií, obchodov a zábavných podnikov v Marbelle. Je to'pár metrov od historického centra a niekoľko blokov od Puerto Banus.

Budova má strategickú polohu: veľmi blízko centra Marbelly, a pritom nie je ovplyvnená veľkým prílevom turistov. V blízkosti sa nachádzajú zdravotné strediská, lekárne, supermarkety, detské'zóny a, samozrejme, priamy prístup na pláž.

Budova má výťah, vlastný bazén s výhľadom na more a zelené plochy na relaxáciu počas teplých letných dní. Má rampy a výťahy pre osoby so zníženou pohyblivosťou, 24-hodinový dohľad a videointerkomový systém.

Ak ste'investor, toto je nehnuteľnosť, ktorú potrebujete na dosiahnutie vysokej výnosnosti. Nenechajte si'ujsť príležitosť bývať v tomto veľkolepom apartmáne v Marbelle. Zavolajte hneď a uskutočnite svoje sny!


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Marbella
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková94 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (12 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.