Byt na predaj 115 m² Mijas Costa

124040146 | Mijas Costa

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 115 m²
  • Plocha terasy 66 m²
  • Stav Aktívne

Nový, veľmi veľký, južne orientovaný apartmán s 2 spálňami a 2 kúpeľňami (115 m²) v exkluzívnej súkromnej komunite ' Castillo del Cerrado'.
S dvoma veľkými slnečnými terasami (66 m²) ponúka panoramatický výhľad na more a hory, ako aj priamy prístup k rozsiahlemu bazénu a do záhrady.

Apartmán je vybavený vysokokvalitnými prvkami vrátane talianskych mramorových podláh, vyhrievaných podláh v kúpeľni, systému domácej automatizácie, kanálovej klimatizácie, samostatnej práčovne atď.
Tento apartmán je nový/nepoužívaný a zatiaľ nemá kuchynské skrinky/vybavenie. Prípadne Vám pred prevodom nehnuteľnosti nainštalujeme úplne novú, luxusnú kuchynskú linku (po dohode s kupujúcim). Náklady na typické kuchynské balíky sa pohybujú od 20 do 35 tis. eur. všetkým klientom je k dispozícii interiérový dizajnér a ďalšie zmeny, ako napríklad plynový krb, je možné nainštalovať ako voliteľné doplnky pred nasťahovaním.

Súkromná uzavretá komunita má rozsiahle záhradné plochy (prístupné priamo z vašej terasy) s veľkým vonkajším bazénom a architektonicky riešeným vyhrievaným vnútorným wellness.
Vďaka tomu, že vo vašej budove je len 5 apartmánov a nemáte žiadne spoločné steny so susedmi, zaručuje pokoj a súkromie s trojstupňovou bezpečnostnou ochranou a dvojitou kontrolou vstupu pomocou videa.
Aby sa zaručilo maximálne súkromie a pôžitok pre všetkých obyvateľov, komunita nepovoľuje krátkodobé prenájmy (dlhodobé prenájmy sú povolené).
Vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúka Castillo del Cerrado nádherný výhľad vedľa golfu, tenisu, pádla, barov/reštaurácií a len 3 km od Miramaru/pláže. Má výhodnú polohu medzi Malagou a Marbellou, v blízkosti živej dediny Fuengirola a len 20 min od letiska.

K bytu patrí podzemné parkovisko a veľký sklad.

Cena za m2 je mimoriadne konkurencieschopná s jednotkami rovnakej kvality.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas Costa
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková115 m²
Plocha pozemku66 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátC
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
TerasaÁno (66 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Golf, Panoramatický, Záhrada, Bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Domotics, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.