Byt na predaj 118 m² New Golden Mile

124413544 | Málaga, Costa del Sol, New Golden Mile

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 118 m²
  • Plocha terasy 35 m²
  • Stav Aktívne

Štýlový apartmán s dvoma spálňami vo vyhľadávanej lokalite v prvej línii pláže, v blízkosti vybavenosti Cancelada a okolitých oblastí na Novej zlatej míli.

Tento apartmán na druhom poschodí je v bezchybnom stave a medzi jeho pôsobivé atribúty patrí nová kúpeľňa a kuchyňa. Krásne mramorové podlahy sú doplnené vkusným zariadením a nábytkom, ktoré boli individuálne vybrané tak, aby vyhovovali apartmánu a jeho prostrediu. Dizajnové tapety, charakteristické steny a úžasné osvetlenie skutočne odlišujú túto nehnuteľnosť od ostatných na trhu.

Kuchyňa je vybavená špičkovými spotrebičmi vrátane sporákov na úrovni očí a umývačky riadu a je dobre navrhnutá tak, aby poskytovala elegantný a zároveň veľmi dobre využiteľný pracovný priestor. K dispozícii je aj samostatná technická miestnosť. Kúpeľne boli dokončené vo veľmi vysokom štandarde a ich dizajn a prezentácia boli dôkladne premyslené. V hlavnej spálni je kúpeľňa s vaňou kráľovskej veľkosti, masážnou sprchou a dvojitou toaletnou jednotkou.

V apartmáne je klimatizácia s teplou a studenou vodou, ako aj podlahové kúrenie, ktoré zabezpečuje najpohodlnejší pobyt. Terasa má ideálnu veľkosť na spojenie priestorov na stolovanie a relaxáciu a ponúka mimoriadny výhľad na more a pláž. Ideálna na to, aby ste si čo najlepšie vychutnali západy slnka v Stredozemnom mori! Nainštalované boli aj siete proti komárom a okenné žalúzie.

Komplex ponúka 24-hodinovú bezpečnostnú službu, prístup výťahom, podzemné parkovisko a sklad, telocvičňu, saunu a vonkajší vyhrievaný bazén s výhľadom na pláž a Stredozemné more. Na pláž je priamy prístup cez zabezpečenú bránu a v pešej vzdialenosti pozdĺž novej pobrežnej promenády sú k dispozícii chiringuitos a vodné športy.

Nová Zlatá míľa je známa svojou úžasnou vybavenosťou a zariadeniami vrátane prvotriednych golfových ihrísk, tenisových klubov, supermarketov, reštaurácií, plážových chiringuitos a ľahkého prístupu do Marbelly, Puerto Banus, San Pedra, Estepony a na letiská v Malage a Gibraltári. Vďaka svojej vynikajúcej polohe na pláži ponúka táto nehnuteľnosť vynikajúci potenciál pre tých, ktorí chcú generovať príjem z prenájmu.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, New Golden Mile
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková118 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (35 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Pláž, Záhrada, Bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Posilňovňa, Sauna, Odkladacia miestnosť, Technická miestnosť, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Mramorová podlaha, Dvojité sklo, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!