Byt na predaj 91 m² Torremolinos

124195033 | Torremolinos

  • Spálne 2
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 91 m²
  • Plocha terasy 5 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 379 000 € do 599 000 €. [Spálne: 2] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 91m2].
Táto výnimočná a symbolická budova je vyvýšená na 3 podlažiach, v ktorých sa nachádza 8 luxusných nehnuteľností, 16 parkovacích miest a 10 skladových priestorov, sú integrované do prírodného mestského prostredia situovaného v neporovnateľnej rezidenčnej oblasti, ktorá je čoraz viac žiadaná pre svoju vynikajúcu polohu v Torremolinos.
Veľké okná, ktoré prepúšťajú všetko prirodzené svetlo, vytvárajúce tok medzi interiérom a exteriérom nehnuteľnosti, vďaka dizajnu terás a skleneným závesom sa priestory znásobujú.
Vedieť si vychutnať okamih nie je len osobnou voľbou, ale aj estetickou kvalitou vyhradenou len pre málo ľudí. Vaša nová nehnuteľnosť v tomto projekte vám umožní prispôsobiť váš životný štýl na ďalšiu vyššiu úroveň s novou perspektívou. Voľba je jednoduchá a vo vašich rukách: Ideálny domov, ktorý tento projekt ponúka.

Uvedomujúc si dôležitosť vytvárania nových projektov orientovaných na podporu životného štandardu založeného na zdraví a rešpektovaní životného prostredia , ponúkame vo všetkých oblastiach najkvalitnejšie a dizajnérske výrobky špičkových značiek na trhu, ktoré sú garantované konsolidovanou stavebnou spoločnosťou s viac ako 40-ročnou tradíciou v rezidenčnom sektore, čo dáva každému projektu maximálnu hodnotu.


Vlastnosti

KategóriaByty 2 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Torremolinos
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková91 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (5 m²)
BazénÁno
Spální2
Kúpeľní2
Výhľadynezadané
OrientáciaSever, severovýchod, juhovýchod, severozápad
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa s vaňou, Dvojité zasklenie, Domáci miláčikovia, Privolaný autobus
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Torremolinos

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.