Byt na predaj 475 m² Sotogrande

12404062 | Sotogrande

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 475 m²
  • Plocha terasy 99 m²
  • Stav Aktívne

Táto nehnuteľnosť je obrovský prízemný byt s kuchyňou BOFFI a spotrebičmi GAGGENAU, 2 terasami a 3 veľkými spálňami a kúpeľňami ensuite (a úžasnou pivnicou) v komplexe La Hacienda de Valderrama.
Nábytok na želanie.
Nehnuteľnosť má 574 m2 zastavanej plochy (245,30 m2 na prízemí, plus 229,60 m2 v suteréne, plus 99,18 m2 terás) a bola postavená v najvyššej kvalite s priestrannými a modernými interiérmi a súkromným výťahom s panoramatickým výhľadom. Priestor v suteréne (-1) je UNIKÁTNY. Garáž, kde môžete bez problémov zaparkovať 4 autá, a 2 veľké pivničné priestory, ktoré spĺňajú podmienky na polyvalentné využitie. V suteréne sa nachádza aj niekoľko menších pivničných priestorov, všetko spolu s rozlohou 230 m2 len na -1 poschodí.

Tento byt je súčasťou projektu, ktorý bol postavený v rokoch 2008 - 2010. Ide o nehnuteľnosť s ITP (7 % daň z prevodu), a nie s DPH (ktorá by mala byť 10 %). Tieto byty (nehnuteľnosti) sú však stále veľmi moderné a súčasné.

Všeobecné informácie o projekte, ktorý bol postavený pred niekoľkými rokmi :
- Táto nehnuteľnosť je súčasťou neuveriteľného butikového projektu, ktorý ponúka 34 exkluzívnych apartmánov, s veľkosťou ako vila. Výstavba bola postavená pred niekoľkými rokmi. Luxusné nehnuteľnosti majú ideálnu polohu vedľa prestížneho golfového klubu Valderrama. Lifestylový projekt v exkluzívnej a súkromnej rezidenčnej štvrti Sotogrande.
- Hacienda de Valderrama má ideálnu polohu v známej štvrti Sotogrande vedľa golfového klubu Valderrama. Prírodné prostredie obklopujúce tento projekt, ktorý sa môže pochváliť výhľadom na more aj golf, je skutočne jedinečné a ponúka výhľad na jedno z najlepších golfových ihrísk na svete. V blízkosti sa nachádza prístav Sotogrande a všetka občianska vybavenosť a služby. Hacienda Valderrama je jedinečný rezidenčný projekt v súkromí a exkluzivite Sotogrande. Najbližšie letisko Gibraltár je vzdialené menej ako 30 minút od Sotogrande alebo medzinárodné letisko Malaga je vzdialené hodinu jazdy autom.
- Hacienda Valderrama pozostáva len zo šiestich budov s celkovo 34 luxusnými a exkluzívnymi apartmánmi, ktoré obklopujú veľký bazén zasadený do nádhernej upravenej záhrady. Apartmány sú dokončené vo veľmi vysokom štandarde a majú podobnú veľkosť ako vily so zastavanou plochou od 313 m2 do 690 m², bez terás.
- Všetky apartmány majú prístup z podzemnej garáže súkromným individuálnym výťahom do každej nehnuteľnosti a všetky sú vybavené najnovšími systémami domácej automatizácie a zabezpečenia. Najvyššie možné kvality ponúkajúce pohodlný a luxusný domov vrátane klimatizácie, ústredného kúrenia, podlahového vykurovania všade, plne vybavenej kuchyne, mramorových podláh v celom byte, bezpečnostného vstupu a 24-hodinovej služby.

V blízkosti prestížneho golfového klubu Valderrama. Na tomto nádhernom golfovom ihrisku, ktoré sa nachádza v blízkosti luxusnej rezidenčnej štvrte Sotogrande v provincii Cádiz, sa v roku 1997 konal prvý Ryder Cup mimo Veľkej Británie. Toto 18-jamkové ihrisko bolo navrhnuté s veľkým dôrazom na detail. Je charakterizované ako jedno z najkomplexnejších a najlepšie udržiavaných golfových ihrísk na svete. Svoj obľúbený šport si môžete vychutnať na svetoznámom golfovom ihrisku s upravenými zelenými plochami a nádhernými plážami na pobreží. Andalúzia každoročne hostí niekoľko šampionátov European Golf Tour, ktoré priťahujú najlepších hráčov sveta. Milovníci golfu si môžu vychutnať krásu tohto športu v jedinečnom andalúzskom prostredí.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaCádiz, Costa del Sol, Sotogrande
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková475 m²
Plocha pozemku200 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (99 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet, Satelit
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Golf, Vidiek, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Les
OrientáciaJuhovýchod, Juh, Juhozápad, Západ
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, Satelitná TV, WiFi, Herňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Jacuzzi, Gril, Dvojité sklo, Domotika, 24-hodinová recepcia, Suterén, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, pitná voda

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Sotogrande

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.