Byt na predaj 176 m² Altos de los Monteros

124694443 | Altos de los Monteros

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 176 m²
  • Plocha terasy 28 m²
  • Stav Aktívne

Tento prízemný apartmán v Urbanización Lomas de los Monteros ponúka veľkolepý obytný priestor s radom žiaducich funkcií:

Obývacia izba: Apartmán sa môže pochváliť veľkorysou obývacou izbou, ktorá je výnimočne svetlá a priestranná, s predsieňou a hosťovskou toaletou pre väčšie pohodlie.

Hlavná spálňa: V hlavnej spálni sa nachádza vlastná kúpeľňa a vstavané skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru a pohodlia.

Ďalšie spálne: V ďalších dvoch spálňach sa nachádza šatňa a vstavaná skriňa. Tieto spálne majú spoločný súkromný priestor spolu s chodbou a kompletnou kúpeľňou.

Zasklená terasa: Vychutnajte si 28 m2 úplne presklenej terasy, ktorá ponúka úchvatný výhľad na more, mesto Marbella a krásne záhrady a bazén v urbanizácii.

Orientácia a svetelnosť: Orientácia bytu na juh zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa, čo vytvára svetlú a príjemnú atmosféru.

Parkovanie: V cene sú zahrnuté dve parkovacie miesta v krytej podzemnej garáži s prístupom cez elektrickú bránu a diaľkovým ovládaním, ktorá ponúka pohodlie a bezpečnosť.

Inžinierske siete: V objekte sa nachádza centrálna klimatizácia a vodovod. Komunitné poplatky pokrývajú platby za tieto služby, čo zabezpečuje bezproblémové bývanie.

Vybavenie komunity: Lomas de los Monteros je pôvabná a pokojná urbanizácia, ideálna pre rodiny s mnohými celoročnými obyvateľmi. Obyvatelia môžu využívať vybavenie, ako sú záhrady a bazén v rámci komunity.

Táto nehnuteľnosť v sebe spája pohodlie, funkčnosť a nádherný výhľad vo vyhľadávanej lokalite. Ideálna pre rodiny alebo jednotlivcov, ktorí hľadajú moderné a pohodlné bývanie v Urbanización Lomas de los Monteros.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Altos de los Monteros
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková176 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (28 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, záhrada, bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.