Byt na predaj 146 m² Benahavís

124571668 | Málaga, Costa del Sol, Benahavís, Benahavís

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 4
  • Plocha 146 m²
  • Plocha terasy 223 m²
  • Stav Aktívne

Tento nedotknutý, nedávno postavený apartmán s 3 spálňami, ktorý sa nachádza v nádherných kopcoch Benahavis, je pozoruhodným objavom. Penthouse sa nachádza na čele usporiadanej zástavby pozostávajúcej z ôsmich architektonicky príťažlivých moderných bielych budov a môže sa pochváliť úchvatným výhľadom na sviežu krajinu siahajúcu až k Stredozemnému moru.

Súčasná architektúra plynule zahŕňa andalúzske prvky, ako sú strechy pokryté terakotovými škridlami, ktoré vítajú prírodu v komplexe. Živosť okolitej prírody, ktorú obklopujú starostlivo udržiavané vysoké živé ploty a množstvo paliem, sa odráža v množstve rastlín a stromov v areáli komplexu.

Penthouse, ktorý sa rozprestiera na dvoch úrovniach vrátane nádhernej strešnej terasy, je vytvorený v modernom štýle, ktorý maximálne využíva čisté línie, stropy s dvojitou výškou a rozsiahle okná od podlahy po strop, ktoré vedú na presklené terasy. Vďaka šikovnému spojeniu interiéru a exteriéru si môžete vychutnať panoramatický výhľad z rôznych uhlov v rámci nehnuteľnosti.

V otvorenom obývacom priestore s rozlohou 146 m2 a rozsiahlymi terasami s rozlohou 223 m2 sa nachádza plne vybavená kuchyňa s oknami s výhľadom na okolité stromy, ktoré poskytujú vynikajúci panoramatický výhľad na kopce a more. Kuchyňu zdobia biele spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele vrátane priestrannej chladničky amerického typu a vysokokvalitnej pracovnej dosky.

Úžasný výhľad zahŕňa množstvo stromov, roztrúsené vily a La Concha v diaľke. Z horného poschodia penthousu je tiež výhľad na lákavý lesknúci sa bazén a barovú zónu pri bazéne.

Vďaka trom spálňam a kancelárii, ktoré sú zaliate prirodzeným svetlom, vyžaruje táto nehnuteľnosť pocit priestoru. Hlavná spálňa a druhá spálňa sa otvárajú na terasy a môžu sa pochváliť modernými kúpeľňami. Kúpeľňové vybavenie a armatúry, navrhnuté v jemných neutrálnych farbách, sú v súlade s trendmi. Hlavná spálňa má z dvoch strán sklenené dvere od podlahy až po strop, čím sa miestnosť rozširuje na priestrannú terasu a zachytáva nádherný výhľad za ňu.

Masívne kamenné schodisko z terasy na hlavnom poschodí vedie na súkromnú strešnú terasu, ktorá ponúka jednoducho úchvatný výhľad na sviežu zeleň a úsek tyrkysových vôd.

Dizajn nehnuteľnosti'je ideálne prispôsobený celoročnému životnému štýlu alfresco, ktorý je v rezorte k dispozícii, s dostatkom vonkajších priestorov na oddych, stolovanie a terasu spolu s grilom.

Plne klimatizovaný objekt s mramorovými podlahami v celom objekte zahŕňa dve parkovacie miesta v podzemnej garáži a priestranný sklad.

Vynikajúce komunálne zariadenia ďalej zvyšujú kvalitu života obyvateľov' a zahŕňajú spoločenský klub s reštauráciou, tenisové a paddle kurty, vonkajší bazén, kúpele a 24-hodinovú bezpečnostnú službu.

Benahavis, jedna z najbohatších obcí v Európe, ponúka jedny z najexkluzívnejších nehnuteľností na pobreží Costa del Sol a v celom Španielsku. V blízkosti tradičnej bielej dediny Benahavis, známej svojou gastronómiou a dramatickými výhľadmi na hory a rieky, ponúka táto oblasť špičkové zariadenia na trávenie voľného času vrátane výnimočných golfových ihrísk, luxusných hotelov, kúpeľov, plážových klubov a rozmanitých možností vynikajúceho stravovania. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti hotela Anantara Villa Padierna Palace a golfového rezortu a jazdeckého centra Marbella Club a má privilegovanú polohu.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková146 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátB
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (223 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní4
VýhľadyHory, Golf, Panoramatický, Záhrada, Bazén, Ulica
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Solárium, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!