Byt na predaj 115 m² Benahavís

124741879 | Benahavís

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 115 m²
  • Plocha terasy 27 m²
  • Stav Aktívne

Masívny rohový penthouse v najlepšom bloku veľmi obľúbenej štvrte Riverside v Benahavis. Najväčší a najluxusnejší penthouse vo výstavbe, byt sa nachádza nad tým, čo bývalo výstavným domom.

Hlavné obytné podlažie pozostáva z veľmi veľkého, otvoreného obývacieho priestoru, ktorý vedie na balkón s rozlohou 27 m2 s výhľadom na bazén a dedinu. Kuchyňa je moderná, plne vybavená modernými spotrebičmi a s pridanými ďalšími úložnými priestormi.

Obývacia časť je od spacích priestorov oddelená posuvnými dverami, ktoré poskytujú súkromie a zároveň blokujú akýkoľvek hluk medzi obývacou časťou a spálňami. Všetky tri dvojlôžkové spálne majú elektrické žalúzie a vstavané skrine. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu a priamy vstup na balkón. Druhá a tretia spálňa majú spoločnú druhú kúpeľňu. Obe kúpeľne majú čistý, moderný dizajn.

V tejto časti sa nachádza aj technická miestnosť s práčkou a systémom aerotherm, ktorý účinne zabezpečuje teplú vodu aj teplú/studenú klimatizáciu.

Dom bol zariadený jedným z najobľúbenejších interiérových dizajnérov Marbella's, pričom sa na ňom nešetrilo a predáva sa zariadený tak, ako ho vidíte, s výnimkou niekoľkých osobných vecí.

Z balkóna vedie schodisko (nie točité) na obrovské solárium s rozlohou 112 m2 a panoramatickým výhľadom na dedinu a okolie. Tento priestor poskytuje celodenné slnko a úžasné západy slnka za dedinou.

Nehnuteľnosť sa predáva s podzemným parkovacím miestom a 11m2 skladom, ktorý bol vybavený regálmi.

Uzavretá komunita sa nachádza v centre obce a môže sa pochváliť veľkým bazénom, záhradami a nádherným výhľadom na rieku a hory. Do obchodov, reštaurácií a ďalších zariadení v obci sú to len 4 minúty chôdze; medzi ne patria banky, pošta, lekáreň, supermarket a niekoľko nezávislých obchodov. Obyvatelia majú tiež prístup k rozsiahlemu športovému zázemiu dediny, ktoré zahŕňa posilňovňu, vonkajší bazén, tenisové kurty, padelové kurty, basketbalové ihriská, golfové ihrisko, futbalové ihriská a skateboardový park!

Obec Benahavis sa nachádza medzi Marbellou a Esteponou na úpätí pohoria Serrania de Ronda a od pláží je vzdialená 7 km. Je to jedna z najväčších obcí provincie Malaga a jedna z najbohatších obcí v Španielsku. Obec je na pobreží známa svojou krásou a úžasnou scenériou. Vďaka niektorým z najlepších reštaurácií na pobreží Costa je rovnako známa aj svojou gastronómiou.


Penthouse, Benahavís, Costa del Sol.
3 spálne, 2 kúpeľne, zastavaná plocha 115 m², terasa 27 m², záhrada/pozemok 112 m².

Umiestnenie : Obec, V blízkosti obchodov, V blízkosti škôl, V blízkosti lesa, Urbanizácia.
Orientácia: Západ.
Stav : Výborný.
Bazén : Spoločný, Detský bazén.
Klimatizácia : Klimatizácia, Teplá klimatizácia, Studená klimatizácia.
Výhľad : Hory, Krajina, Panoramatický, Bazén.
Vlastnosti : Krytá terasa, výťah, vstavané skrine, solárium, WiFi, komora, technická miestnosť, vlastná kúpeľňa, dvojité sklo, blízko kostola, optické vlákno.
Nábytok : Plne zariadený.
Kuchyňa : Plne zariadená.
Bezpečnosť : Uzavretý komplex, elektrické žalúzie, vstupný telefón, alarm.
Parkovanie : Podzemné.
Komunálne služby : Elektrina, Pitná voda, Solárny ohrev vody.
Kategória : Rekreačné domy, Luxusné, Predaj, Moderné.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková115 m²
Plocha pozemku112 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (27 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyHory, Vidiek, Panoramatický, Bazén
OrientáciaZápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Solárium, WiFi, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Dvojité sklo, V blízkosti kostola, Optické vlákno
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Solárny ohrev vody

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.