Byt na predaj 124 m² Benahavís

124753018 | Benahavís

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 124 m²
  • Plocha terasy 91 m²
  • Stav Aktívne

Chcete si kúpiť hotový byt v novostavbe, ktorý v sebe spája svetlo, luxus, priestor, pokoj, prírodu, pohodlie a súkromie v luxusnom a malom rezortnom projekte v Real de La Quinta v Benahavise?

Tento apartmán má veľkú obývaciu izbu s plynovým krbom a terasy v prednej aj zadnej časti, ktoré spájajú vnútorný a vonkajší priestor. Vedľa sa nachádza plne vybavená otvorená kuchyňa s ostrovčekom na varenie, 3 spálne a 2 kúpeľne. Vďaka svojej vyvýšenej polohe na horských svahoch orientovaných na juh, juhovýchod a juhozápad má apartmán nádherný neprerušovaný panoramatický výhľad na okolie a Stredozemné more. Vďaka všetkému komfortu od zónovej klimatizácie, podlahového kúrenia v kúpeľniach a vysokokvalitných materiálov je tento apartmán všetkým, čo si dokážete predstaviť, a ešte viac.

Kombinácia bieleho betónu, dreva a prírodného kameňa odráža okolitú prírodu a podporuje harmóniu s krásnym prostredím. Keďže v jednej budove nie je viac ako 6 apartmánov, každý apartmán má výhody len 1 susedného suseda.

Spoločné záhrady pozostávajú z bazénov pre dospelých a deti a množstva slnečných terás.

K bytu patria 2 parkovacie miesta v spoločnej garáži a sklad.

Rezort Real de La Quinta bude pozostávať z niekoľkých projektov víl a apartmánov, starostlivo naplánovaných okolo hotela, reštaurácií, obchodov, golfového ihriska a akadémie, wellness kúpeľov s krytým bazénom a fitnes, jazdeckej školy, ovocných sadov a krásneho jazera s plážou a klubovňou. Príroda je neoddeliteľnou súčasťou života v tomto projekte. Výsadná poloha vedľa biosférickej rezervácie UNESCO vám dáva slobodu užívať si svoju osobitú verziu prírody, od turistiky a jazdy na koni až po jednoduché kochanie sa fantastickým výhľadom.

Real de La Quinta sa nachádza vo výnimočnej prírodnej enkláve, ktorá na severe hraničí s národným parkom, na juhu s nádherným panoramatickým výhľadom na more, na východe s emblematickým pohorím La Concha a na západe s pohorím Sierra de Las Nieves, chránenou biosférou UNESCO. Hoci sa nachádza len pár minút od Marbelly a Puerto Banus, Quercus dýcha iným, sviežejším vzduchom.

Oddelenie zákazníckeho servisu robí všetko pre to, aby sa obyvatelia cítili čo najpohodlnejšie. Či už ide o nákupy v supermarkete, upratovanie, pranie, údržbu, záhradnícke práce, sledovanie kľúčov, dohliadanie na váš dom počas vašej neprítomnosti, preberanie pošty, pomoc s poistením alebo právnymi záležitosťami,... nič nie je príliš veľký problém.

Apartmánový dom a rezort Real de La Quinta ponúkajú dokonalú príležitosť bývať v ultramodernom komplexe so všetkými mysliteľnými službami na dosah. Vďaka bezkonkurenčnému zákazníckemu servisu a množstvu voľnočasových aktivít pre všetkých, od nadšencov vodných športov až po milovníkov slnka a prírody, je to ideálne miesto pre váš (druhý) domov.

Najdôležitejšie informácie:
3 spálne
Exkluzívny rezort s hotelom, reštauráciami, obchodmi, golfovým ihriskom a akadémiou, wellness kúpeľmi s krytým bazénom a fitnes, jazdeckou školou, ovocnými sadmi a krásnym jazerom s plážou a klubovňou
Panoramatický výhľad na more
Otvorená kuchyňa a obývacia izba s plynovým krbom
2 terasy po oboch stranách obývacej časti
Veľké okná pre veľa svetla
Luxusná povrchová úprava
Dve podzemné parkovacie miesta
Podzemný úložný priestor
Spoločné upravené záhrady s bazénmi
Kúsok od Puerto Banus.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Benahavís
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková124 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (91 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, panoramatický výhľad
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Kúpeľňa, Dvojité sklo
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Benahavís

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.