Byt na predaj 164 m² Cabopino

123924292 | Cabopino

  • Spálne 34
  • Kúpeľne 23
  • Plocha 164 m²
  • Plocha terasy 81 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 1 150 000 € do 1 250 000 €. [Spálne: 3 - 4] [Kúpeľne: 2 - 3] [Zastavaná plocha: 164 m2 - 165 m2].
Tento projekt je inovatívnym projektom v Marbelle, ktorý pozostáva z 1, 3 a 4 izbových apartmánov a penthousov, priestranných a svetlých, v ktorých môžete začať nový život alebo si užiť jedinečné chvíle na dovolenke na pobreží Costa del Sol. Nádherný výhľad na more, poloha v prvej línii golfového ihriska a špičkový dizajn sú tri silné dôvody, prečo si vybrať tento projekt za svoj nový domov, zvyšok príbehu je vo vašich rukách.

OBLASŤ
V oblasti Cabopino v Marbelle sa sústreďuje všetko, čo si môžete priať. Na severe sa nachádzajú borovicové lesy a golfové ihriská, ako napríklad Cabopino golf. Na juhu chránená prírodná oblasť Dunas de Artola, ktorá prechádza do pláže Cabopino, krásnej a izolovanej pláže so zlatistým pieskom dlhej približne 1 200 metrov, pri ktorej nájdete rovnomenný prístav.

VONKAJŠIE STRÁNKY
Jeho konfigurácia v rôznych výškach bola výslovne navrhnutá tak, aby svetlo Stredozemného mora prúdilo cez každý z domov. V spoločných priestoroch sa voda jeho dvoch bazénov a vegetácia mnohých záhradných plôch dokonale spájajú a pozývajú vás na oddych a zábavu.

KVALITY
Každý dom v tomto projekte je jedinečný, žiadne dva nie sú rovnaké. Všetky však majú niečo spoločné: hlavným hrdinom je priestor. Z tohto dôvodu sa podlahy izieb spájajú s podlahami terás, aby vytvorili pocit otvorenosti smerom k moru a horám. Integrované kuchyne vás pozývajú na spoločné raňajky, večere... Všetky myšlienky sú zamerané na ďalšie vytváranie spomienok.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Cabopino
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková164 m²
Plocha pozemku19 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (81 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální34
Kúpeľní23
VýhľadyMore, Hory, Krajina, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhovýchod, juhozápad, západ, severozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, WiFi, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa, Prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou, Dvojité sklo, Domotika, Optické vlákno
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella východ

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.