Byt na predaj 125 m² Estepona

124670725 | Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 125 m²
  • Plocha terasy 150 m²
  • Stav Aktívne

Južne orientovaný 3-lôžkový mezonetový penthouse v západnej časti Estepony s výhľadom na more zo všetkých terás. Novostavba s modernými a vysokokvalitnými povrchovými úpravami ponúka veľkú obývaciu časť s otvorenou kuchyňou, hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou a dve dvojlôžkové spálne pre hostí. Z obývacej izby je veľká terasa a prístup na solárium, ideálne na opaľovanie, grilovanie a zábavu vonku. Komunita ponúka dobre udržiavané záhrady a veľký bazén a nachádza sa v blízkosti obchodov, golfových ihrísk a krásnych pláží Estepony.

Estepona má neochvejné čaro - začínala pred rokmi ako malé rybárske mestečko, dnes sa hojne rozrástla a zaberá úctyhodný úsek pobrežia spojený Novou zlatou míľou, ako sa jej teraz hovorí. V posledných rokoch Estepona prešla fantastickou regeneráciou, ktorá priniesla perfektné výsledky - krásne udržiavané a stále tradičné španielske mesto s bielymi ulicami lemovanými kvetinami a pohľadnicami. Okrem toho tu vyrástlo nové divadlo, športoviská, krásne maľované nástenné maľby a orchidárium. Ďalej je tu nová nemocnica a fantastický rozvoj v podobe úžasných úplne nových luxusných nehnuteľností. K tomu si pripočítajte množstvo detských parkov, barov, obchodov, kaviarní, rušný zábavný prístav, v ktorom sa koná nedeľný trh, a výber čistých ľahko dostupných pláží vrátane pláže Cristo, ktorá sa nachádza v zátoke a je skrytým klenotom tejto oblasti. Do susedných miest, ako sú San Pedro a Duquesa Port, sa dostanete ľahko, čo z tohto miesta robí skvelé miesto na výlety. Estepona je tiež výhodnou polohou pre Gibraltár. Toto je naozaj ideálna lokalita pre čistý španielsky šarm v jeho najlepšej podobe.

Aj keď vždy vynakladáme maximálne úsilie na to, aby sme udržiavali dostupnosť nehnuteľností a ceny plne aktuálne, upozorňujeme, že všetky aktuálne zobrazené údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia v dôsledku predajných aktivít.

Uisťujeme vás, že naše ponuky sú týždenne kontrolované a aktualizované z hľadiska cien a dostupnosti.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková125 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (150 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Panoramatický pohľad
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVýťah, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Mramorová podlaha, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.