Byt na predaj 200 m² Estepona

124661401 | Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 200 m²
  • Plocha terasy 100 m²
  • Stav Aktívne

Úžasný 3-lôžkový penthouse sa nachádza na novej Zlatej míli, Cancelada, Estepona. Táto báječná, moderná nehnuteľnosť má južnú orientáciu, čelný výhľad na more a fantastické strešné solárium vybavené vonkajšou kuchyňou, ideálne na zábavu vonku. Nachádza sa v modernom, modernom uzavretom spoločenstve apartmánov, kúsok od mora a miestnej občianskej vybavenosti v Cancelade. K nehnuteľnosti patrí podzemné garážové státie a sklad.

Ideálnym spojením a domovom fantastických novostavieb, obľúbených zavedených rezidenčných štvrtí, všetkej občianskej vybavenosti, škôl a množstva malých vreckových dediniek, ktoré prekypujú životom, je Nová zlatá míľa. Nová Zlatá míľa sa tiahne od San Pedra na východe až po mesto Estepona na západnej strane a v posledných rokoch zaznamenáva stabilný a pozitívny rast, vďaka čomu je obľúbenou voľbou so super prístupom a vybavením. Pri zachovaní španielskeho životného štýlu si tu môžete vyberať z mnohých "Chiringuitos" alebo plážových reštaurácií, ktoré lemujú úsek skvelých čistých piesočných pláží. Pre tých, ktorí si potrpia na vyššiu kvalitu, sa na Novej zlatej míli nachádza Laguna Village, nádherné nákupné a stravovacie stredisko a veľkolepý plážový klub. Je to naozaj ideálna centrálna poloha, z ktorej sa ľahko dostanete do mesta Estepona vzdialeného len 5 minút alebo do San Pedra a ďalej do kozmopolitného Puerto Banús a Marbelly v opačnom smere. Nová Zlatá míľa je pohodlne vzdialená 35/40 minút jazdy autom od samotného letiska Malaga a predstavuje solídnu voľbu pre investičné účely aj pre životný štýl.

Aj keď sa vždy snažíme o úplnú aktualizáciu dostupnosti nehnuteľností a cien, upozorňujeme, že všetky aktuálne zobrazené údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia v dôsledku predajných aktivít.

Uisťujeme vás, že naše ponuky sú týždenne kontrolované a aktualizované z hľadiska cien a dostupnosti.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková200 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (100 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, Hory, Bazén
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Súkromná terasa, Solárium, Odkladacia miestnosť, Úžitková miestnosť, Dvojité zasklenie
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.