Byt na predaj 98 m² Estepona

124645639 | Estepona

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 98 m²
  • Plocha terasy 49 m²
  • Stav Aktívne

3 Bed, Zbrusu nový, Key Ready, Central Estepona

Je zriedkavé nájsť úplne nový, na kľúč pripravený penthouse v centrálnej lokalite v Estepona City za túto cenu s takým veľkým vonkajším priestorom - strešnou terasou s rozlohou 49 m2. Okrem toho má 3 dobre veľké spálne a 3 lôžka sú veľmi žiadané.

Táto nehnuteľnosť je pracovným koňom na rekreačný prenájom a vždy je rezervovaná, čo z nej robí skvelú investíciu. Výstavba ponúka veľký bazén, posilňovňu, detské ihrisko a ľahký peší prístup do starého mesta Estepony. Má 3 spálne, 2 kúpeľne a 174 m2 zastavanej plochy (podľa katastrálneho však zahŕňa aj spoločné prvky). V skutočnosti je jeho 144m2 úžitkovej plochy vrátane terás, z čoho 80m2 je vnútorná úžitková plocha m2 (máme pôdorysy). Plne vybavená kuchyňa s modernými spotrebičmi a krásnym výhľadom na bazén s ranným slnkom. (strešná terasa má slnko po celý deň).

Okrem toho, keďže je to's 3 spálne, môže pohodlne spať 6, čo z neho robí skvelý prázdninový dom, dokonca aj pre väčšiu rodinu, ako aj generovanie konzistentného celoročného príjmu z prenájmu. Podzemné parkovisko a skladovací priestor v cene. Keďže ide o ďalší predaj, platíte o 3 % nižšie dane a nemusíte čakať, môžete začať žiť v raji už teraz v rámci 2. najlepšieho mesta v Európe. Starosta neustále zlepšuje Estepona získava ocenenia rok čo rok!


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Estepona
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková98 m²
Plocha pozemku57 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
BezbariérovýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (49 m²)
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyHory, bazén
OrientáciaVýchod
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Optické vlákno, Bezbariérový prístup
Služby/energieElektrina, Pitná voda, Telefón

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Estepona

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.