Byt na predaj 148 m² Fuengirola

124662772 | Fuengirola, Fuengirola

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 148 m²
  • Plocha terasy 100 m²
  • Stav Aktívne

Tento prízemný apartmán sa nachádza v prestížnom komplexe Higueron West v susedstve hotela Curio Collection by Hilton a ponúka jedinečnú príležitosť na luxusný životný štýl. Majitelia tohto krásneho apartmánu majú privilégium prístupu do posilňovne, vnútorného a vonkajšieho bazéna za nominálny poplatok. Komplex bol dokončený v roku 2022, čo zaručuje moderné vybavenie a komfort.

Kľúčové vlastnosti:

Rohový apartmán orientovaný na juh: V tomto južne orientovanom rohovom apartmáne so záhradami, ktoré ho obklopujú z troch rôznych strán, si môžete vychutnávať dostatok prirodzeného svetla a tepla.

Skvelá lokalita: Apartmán s výťahom a terasou, ktorý je situovaný v južnej časti mesta: V blízkosti sa nachádza široká škála zariadení vrátane reštaurácií, obchodov, golfových ihrísk, škôl a pulzujúceho mesta Fuengirola.

Priestranný interiér: Tento apartmán s 3 spálňami, 2 kúpeľňami (z toho 1 s vlastnou kúpeľňou) a veľkorysým vnútorným priestorom s rozlohou 123 m2 ponúka dostatok miesta na pohodlné bývanie.

Rozsiahla záhrada/terasa: Tento apartmán sa môže pochváliť pozoruhodnou záhradou/terasou s rozlohou 168 metrov štvorcových, ktorá vám poskytne príležitosť vytvoriť si súkromnú oázu vrátane možnosti vybudovať si súkromný bazén.

Otvorený pôdorys: Otvorený pôdorys plynule prepája obytné priestory a vytvára modernú a príjemnú atmosféru. Kuchyňa je kompletne zariadená, vďaka čomu je vhodná na každodenné bývanie a zábavu.

Súkromné parkovisko: V cene je súkromné parkovacie miesto v garáži, ktoré zaručuje bezpečnosť a pohodlie vášho vozidla.

Tento prízemný byt v Higueron West ponúka exkluzívnu kombináciu moderného bývania, luxusného vybavenia a vynikajúcej polohy. Či už hľadáte trvalé bývanie alebo dovolenkové útočisko, táto nehnuteľnosť je pozoruhodnou príležitosťou zažiť to najlepšie z Costa del Sol.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková148 m²
Plocha pozemku168 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (100 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, krajina
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 1000m
Vybavenie a možnostiVstavané skrine, posilňovňa, vlastná kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.