Byt na predaj 153 m² Fuengirola

124153681 | Málaga, Costa del Sol, Fuengirola

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 3
  • Plocha 153 m²
  • Plocha terasy 156 m²
  • Stav Aktívne

Jedinečná vila v prestížnej štvrti Higueron !

Vitajte v Higueron West, ktorý priamo susedí s hotelom Hilton's Curio, čo je 5-hviezdičkové zariadenie s množstvom aktivít, ako sú kúpele, 800 m2 telocvičňa, reštaurácie, padel zariadenia, kyvadlová doprava, plážový klub, niekoľko bazénov atď.

Po vstupe do areálu vás privíta pokojný pocit, kde sú domy zasadené do vegetácie, jemné kamenné úpravy a osvetlenie okolo areálu a veľké bazénové zariadenie.

Zväčšená garáž zahŕňa dve parkovacie miesta a veľký sklad. Z garáže sa dostanete výťahom, ktorý sa spája priamo do domu, čo je skvelý detail.

Po vstupe na toto poschodie vás privíta pocit vysokej kvality v škandinávskom štýle s otvoreným pôdorysom a množstvom svetla.
Veľké posuvné plochy dávajú pocit, že terasa a obývacia izba sú spojené ako jedna veľká miestnosť dokonale prispôsobená na krásne spoločenské posedenie s priateľmi, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad smerom k bazénu a moru.
K dispozícii je aj menšia terasa dokonale prispôsobená na popoludňajšiu kávu alebo drink s výhľadom na majestátne pohorie Mijas.

Dom má 3 dobre dimenzované spálne, 2 kúpeľne a 1 toaletu. Hlavná spálňa má vlastnú šatňu a veľkú kúpeľňu v luxusnom dizajne s prirodzeným svetlom zo stropu.

Vedľa otvorenej kuchyne so všetkými detailmi, ktoré si môžete priať, sa nachádza aj samostatná práčovňa.

Tento dom je dokonale prispôsobený pre tých, ktorí sa chcú vymaniť z bežného domova v nádhernej lokalite na pobreží Costa del Sol.. tiež vám v krátkom čase zabezpečíme prístup, aby ste si mohli splniť svoj sen
a prečo pre zmenu neosláviť Nový rok v Španielsku!


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková153 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýČiastočne
BezbariérovýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (156 m²)
BazénÁno
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní3
VýhľadyMore, Hory, Prístav, Panoramatický, Bazén
OrientáciaJuhozápad
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, Solárium, WiFi, Posilňovňa, Paddle tenis, Tenisový kurt, Odkladacia miestnosť, Komora, Kúpeľňa, Dvojité sklo, Prenájom auta, Optické vlákno, Bezbariérový prístup
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!