Byt na predaj 117 m² Paseo Maritimo - Fuengirola

124721314 | Fuengirola, Paseo Maritimo - Fuengirola

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 117 m²
  • Plocha terasy 10 m²
  • Stav Aktívne

Tento nádherný apartmán na pláži ponúka luxusný pobrežný životný štýl s úchvatným panoramatickým výhľadom. Nachádza sa v najlepšej lokalite a môže sa pochváliť južnou orientáciou, ktorá zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa.
Vyjdite na súkromnú terasu a vychutnajte si malebný výhľad na pláž, pobrežie, hory, prístav, more a rušné námestie. Zvuk vĺn narážajúcich na pobrežie vytvára pokojnú atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu alebo zábavu hostí.
Apartmán je vybavený moderným zariadením vrátane klimatizácie, vlastnej kúpeľne a vstavaných skríň, čo prispieva k jeho vynikajúcemu stavu. Jeho exkluzívna zástavba zaručuje súkromie a pokoj, zatiaľ čo blízkosť občianskej vybavenosti a reštaurácií prispieva k pohodliu.
Táto nehnuteľnosť, zrekonštruovaná podľa najvyšších štandardov, ponúka dobrý potenciál na prenájom a je ideálnou investičnou príležitosťou. Vďaka možnosti rozšírenia vyhovuje rôznorodým potrebám a preferenciám, takže je vhodná pre rodiny aj milovníkov pláže, ktorí hľadajú špičkovú rezidenciu pri mori.

Apartmán, Prvá línia pláže, Parkovanie: V blízkosti pláže, bez možnosti parkovania, orientácia: na juh, na východ, na juh: , orientácia na juh
Výhľad: Pláž, Pobrežie, Hory, Prístav, More, Námestie
Vybavené skrine, Výborný stav, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Obývacia izba, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia, Reštaurácia


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Fuengirola, Paseo Maritimo - Fuengirola
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková117 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýNie
Výťaháno
TerasaÁno (10 m²)
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore, hory, pláž, prístav
OrientáciaJužná
Vzdialenosť od moraDo 5 km
Vybavenie a možnostiVýťah, Vstavané skrine, Súkromná terasa, Ensuite kúpeľňa
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Fuengirola

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.