Byt na predaj 126 m² Mijas

124750300 | Mijas

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 126 m²
  • Plocha terasy 34 m²
  • Stav Aktívne

Nový vývoj: Ceny od 398 000 € do 398 000 €. [Spálne: 3] [Kúpeľne: 2] [Zastavaná plocha: 126m2].
Nové domy v Mijas!

Táto výstavba je moderná rezidenčná výstavba 75 nových domov v Mijas, navrhnutá tak, aby ste si mohli vychutnať teplý a vyvážený životný štýl. Projekt obklopený prírodou, s neuveriteľným výhľadom na more a hory a so spoločnými priestormi určenými na relaxáciu, zábavu, šport a wellness.

Obytný komplex pozostáva z 2 a 3 izbových apartmánov s neuveriteľnými terasami s rozlohou až 100 m2 a prvými poschodiami so záhradami. Všetky izby boli navrhnuté tak, aby vytvárali relaxačné prostredie, s bezkonkurenčnou orientáciou na maximalizáciu výhľadu na Stredozemné more a prirodzeným osvetlením a vetraním. Kuchyne sú vybavené spotrebičmi vrátane: indukčnej varnej dosky, chladničky, práčky, umývačky riadu, digestora, rúry a mikrovlnnej rúry.

V jej spoločných priestoroch nájdeme bazén v centrálnej časti s chillout zónou, určenou na zábavu a relaxáciu. K dispozícii je aj posilňovňa, spoločenský klub a priestor na grilovanie a piknikové miesta na stretnutia a oslavy s priateľmi alebo rodinou. Všetko obklopené viac ako 13 000 m2 záhrad, ktoré vás pozývajú k odpojeniu.

Tento projekt sa nachádza na privilegovanom mieste, necelých 10 minút od pláží a len 20 minút od letiska v Malage, s ľahkým prístupom a vynikajúcou komunikáciou. Vo vzdialenosti 800 metrov je vybudovaný nový veľký park Costa del Sol, zelené pľúca s veľkými záhradami a širokou ponukou voľného času a zábavy s vonkajším amfiteátrom, bežeckou dráhou, cyklistickým chodníkom, korčuliarskym, skateparkom, splavným jazerom a lezeckou stenou.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Mijas
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková126 m²
Podlažie umiestnenia1. NP
StavNovostavba
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
TerasaÁno (34 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyZáhrada, bazén
OrientáciaJužná
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Súkromná terasa, Posilňovňa, Gril
Služby/energienezadané

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.