Byt na predaj 125 m² Puerto Banús

124502380 | Málaga, Costa del Sol, Puerto Banús

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 125 m²
  • Plocha terasy 25 m²
  • Stav Aktívne

Zažite stelesnenie luxusného bývania v Puerto Banus

V srdci prestížnej štvrte Puerto Banus, kde sa bohatstvo stretáva s azúrovou krásou Stredozemného mora, sa nachádza skutočný skvost - veľkolepý penthouse s 3 spálňami, ktorý definuje vrchol moderného luxusného bývania. Pripravte sa na to, že tento prímorský raj vás pohltí svojou veľkoleposťou.
Keď slnko pobozká obzor, predstavte si, že vyjdete na svoju vlastnú súkromnú vonkajšiu terasu na večeru, ktorá sa majestátne týči na samom čele pláže. Tu vaše zmysly dráždi rytmická melódia vĺn hladiacich pobrežie a jemný šepot morského vánku. Pohľad vám padne na malebný vstup do Puerto Banus, kde sa luxusné jachty lesknú ako šperky na vode. Pri každom jedle si vychutnáte miesto v prvej rade s jedným z najexkluzívnejších výhľadov v celej Marbelle.

Moderná elegancia v novej podobe: interiér tohto penthousu je majstrovským dielom elegantného, moderného dizajnu, v ktorom sa dokonale spája sofistikovanosť s komfortom. Obývací priestor s otvorenou koncepciou sa môže pochváliť panoramatickými oknami, ktoré zaplavujú miestnosti prirodzeným svetlom, zatiaľ čo neutrálna farebná paleta zvýrazňuje úžasnú morskú scenériu. Špičkové svietidlá, prémiové materiály a vynikajúca pozornosť venovaná detailom sa spájajú do priestoru, ktorý je nielen luxusný, ale aj umením sám o sebe. Každá miestnosť je majstrovským dielom, kde forma a funkcia koexistujú v dokonalej harmónii.
Pre tých, ktorí oceňujú kulinárske majstrovstvo, je kuchyňa splneným snom. Je to kulinárska svätyňa, kde môžete pripraviť gurmánske hody a zároveň obdivovať neustále sa meniace plátno mora. Najmodernejšie spotrebiče a bezproblémový, minimalistický dizajn poskytujú kulisu pre vaše kulinárske dobrodružstvá.

Tri nádherne zariadené spálne ponúkajú pokoj a bohatstvo. Pri každom východe slnka vás cez rozľahlé okná privíta jemné objatie mora a každý večer sa uložíte do oázy pokoja. Kúpeľne s vlastnou kúpeľňou s vynikajúcimi povrchovými úpravami, šatníky a starostlivo vybraný nábytok vytvárajú pocit luxusu a pohodlia, vďaka ktorému bude každý okamih strávený v tomto zariadení čistým pôžitkom.

Samotný Puerto Banus je stelesnením exkluzivity. Je známy svojím prvotriednym prístavom, dizajnérskymi butikmi, pulzujúcim nočným životom a vynikajúcou gastronómiou, je to miesto, kam sa chodí zabávať crème de la crème spoločnosti. So západom slnka sa mesto mení na útočisko pre tých, ktorí si cenia tie najlepšie veci v živote. A ako obyvateľ tohto penthousu ste v samom srdci toho všetkého.

V tomto vysnívanom prostredí, kde sa modernosť snúbi s nadčasovou prírodnou krásou, zažijete život v jeho najvýstižnejšej podobe. Tento penthouse s 3 spálňami na pláži nie je len domovom, je to'životný štýl, umelecké dielo a svedectvo vášho vlastného výnimočného vkusu. Žite v lone luxusu s výhľadom na Puerto Banus a more a urobte z každého dňa majstrovské dielo. Váš exkluzívny raj čaká.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Puerto Banús
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková125 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavVeľmi dobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
Výťaháno
TerasaÁno (25 m²)
TelekomunikácieInternet
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyPláž, prístav
OrientáciaJuhovýchod
Vzdialenosť od moraDo 200m
Vybavenie a možnostiKrytá terasa, Výťah, Vstavané skrine, Blízko dopravy, Súkromná terasa, WiFi, Dvojité sklo
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Marbella západ

Podobné nehnuteľnosti

Spojte sa s nami :

Pomôžeme vám nájsť nehnuteľnosť vašich snov
bez akýchkoľvek problémov!