Byt na predaj 122 m² Riviera del Sol

124364203 | Riviera del Sol

  • Spálne 3
  • Kúpeľne 2
  • Plocha 122 m²
  • Plocha terasy 20 m²
  • Stav Aktívne

Investičná príležitosť!! Motivovaný predávajúci, musí byť videný úplne pripravený na kľúč.

Tento byt na prvom poschodí ponúka neuveriteľnú príležitosť pre investorov aj pre tých, ktorí hľadajú rekreačný dom. Vďaka svojej vynikajúcej polohe a žiadaným vlastnostiam táto nehnuteľnosť určite zapôsobí.

Tento priestranný apartmán s rozlohou 122 m² sa môže pochváliť 3 spálňami a 2 kúpeľňami, ktoré poskytujú dostatok priestoru na pohodlné bývanie. Nedávna rekonštrukcia zabezpečuje dobrý stav celej nehnuteľnosti a dodáva jej svieži a moderný vzhľad. Orientácia bytu je juhozápadná, čo umožňuje dostatok prirodzeného svetla a ponúka nádherný výhľad na západy slnka

Spoločný bazén poskytuje obyvateľom osviežujúcu oázu, ktorú si môžu vychutnať počas teplých letných dní. Okrem toho je apartmán vybavený klimatizáciou, ktorá zabezpečuje príjemné prostredie na bývanie počas celého roka. Súkromná terasa, ktorá je ideálnym miestom na relaxáciu a zábavu, ponúka skvelý vonkajší priestor na nasávanie stredomorskej atmosféry.

Pohodlie je kľúčové, keďže nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti dopravných spojení a v tesnej blízkosti obchodov a občianskej vybavenosti. Vďaka súkromnému parkovaciemu miestu a spoločnej záhrade ponúka tento apartmán pohodlie aj pokoj.

Tento byt je kompletne zariadený a môže sa pochváliť plne vybavenou kuchyňou, takže je pripravený na užívanie od prvého dňa. Súčasťou nehnuteľnosti je aj komora, ktorá je ideálna na udržiavanie poriadku a bezpečnosti. Kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením dodáva bytu nádych luxusu a pohodlia.

Okrem toho táto nehnuteľnosť predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť, keďže je držiteľom turistickej licencie. S kapacitou na spanie pre 8 osôb je ideálna na rekreačný prenájom. Rozkladacia pohovka a ďalšie možnosti spania, ako napríklad sks posteľ na zips a spojenie, zabezpečujú pohodlné ubytovanie pre hostí. Jedálenský stôl sa dá rozšíriť, aby sa pri ňom mohlo ubytovať až 8 osôb.

Obyvatelia môžu využívať dva spoločné bazény a sprchy a toalety na mieste. K dispozícii je záhradník na plný úväzok a personál údržby/údržby, ktorý zabezpečuje dobrú údržbu nehnuteľnosti a jej okolia. Bezpečnostné brány a interkomový vstupný systém poskytujú pokoj.

Tento apartmán sa nachádza v lokalite Royal Golf Riviera a v tesnej blízkosti klubového domu Miraflores, takže ponúka jedinečnú príležitosť využívať vymoženosti tejto oblasti. S chladničkou, práčkou, umývačkou riadu a kotlom vymenenými počas posledných 2 rokov je táto nehnuteľnosť pripravená na nasťahovanie alebo prenájom.

Nenechajte si ujsť túto úžasnú príležitosť vlastniť krásny byt v Riviera del Sol. Či už hľadáte výhodnú investíciu, rekreačný dom alebo oboje, táto nehnuteľnosť spĺňa všetky podmienky. Konajte teraz a urobte si z neho svoje vysnívané pobrežné útočisko!

Spí 8 osôb turistická licencia v mieste pre túto nehnuteľnosť.


Vlastnosti

KategóriaByty 3 + 1
LokalitaMálaga, Costa del Sol, Riviera del Sol
VlastníctvoOsobné
Plocha úžitková122 m²
Podlažie umiestnenia2. NP
StavDobrý
BudovaTehlová
Typ domuPoschodový
Energetický certifikátG (Energetický certifikát nedodaný)
ZariadenýÁno
ParkovanieÁno
TerasaÁno (20 m²)
BazénÁno
Spální3
Kúpeľní2
VýhľadyMore
OrientáciaJuhozápad
Vybavenie a možnostiBlízko dopravy, Súkromná terasa, Odkladacia miestnosť, Kúpeľňa
Služby/energieElektrina

Mapa

Zobraziť viac ponúk v Mijas

Podobné nehnuteľnosti

Nevybrali ste si z ponuky na webovej stránke?

Kontaktujte nás a získajte prístup k tisícom ďalších nehnuteľností v našej databáze.